Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Wakacje 2015 z GOS - podsumowanie

26 sierpnia 2015; 14:48

Grojec24.net

2 komentarze

Wakacje, wakacje i czas podsumowania nadchodzi. Dopiero zaczynaliśmy letni odpoczynek, a już zaraz będziemy wracać do przedszkoli i szkół. Szybko mija co dobre, a szczególnie gdy dużo jest ciekawych zajęć. Tak właśnie było w naszym ośrodku.

News will be here

Wakacje, wakacje i czas podsumowania nadchodzi. Dopiero zaczynaliśmy letni odpoczynek, a już zaraz będziemy wracać do przedszkoli i szkół. Szybko mija co dobre, a szczególnie gdy dużo jest ciekawych zajęć. Tak właśnie było w naszym ośrodku.

Przez kilka wakacyjnych tygodni proponowaliśmy dzieciom i młodzieży zorganizowane zajęcia na wszystkich naszych obiektach. Rozpoczęliśmy 4 lipca zawodami SKATE JAM. Miłośnicy jazdy na rolkach, deskach i bmx mogli pokazać swoje umiejętności na nowym skate parku. Dobrze się bawić i sprawdzić w zawodach. Przyjechali do nas zawodnicy między innymi z Kozienic. W sumie wystartowało około 40 uczestników.


Kolejne zawody to wyścigi kolarskie 1 sierpnia. Rywalizowało w nich blisko 100 kolarzy amatorów. Na pętli długości 11,5 km uczestnicy śmigali w zawrotnych prędkościach. Dość powiedzieć, że do pokonania najdłuższego dystansu (90 km) najszybsi potrzebowali niewiele ponad 2 godziny.

Tyle o zawodach sportowych, bo poza nimi odbyła się dużo ilość zajęć rekreacyjnych. W tym bezpłatne nauki i doskonalenia pływania. Doskonalenie jazdy na rolkach oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne w hali sportowej. Wszystkie w/w kierowane w szczególności do najmłodszych i głównie oni w nich uczestniczyli.  Oparte były na zabawach, grach drużynowych oraz sprawności ogólnej weryfikowanej na różnych torach przeszkód.

W sumie odbyło się około 35 godzin zorganizowanych i prowadzonych przez instruktorów zajęć. Średnio w jednych uczestniczyło 10 osób. Dziękujemy uczestnikom, instruktorom i zapraszamy na kolejne imprezy.

TAGI:

Komentarze (2):

ask; 26 sierpnia 2015, 18:56

Gdzie obiecane ścieżki rowerowe?

obserwer; 30 sierpnia 2015, 15:13

Gdzie parkingu rowerowe, przed poczta, nie mowiac o szkołach gdzie kroluja pod drzwiami szkol zaparkowane samochody

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Nadchodzi druga edycja Festiwalu Sztuki Grójeckiej! Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na drugą edycję Festiwalu...
Działania grupy SPEED: aż trzech kierowców straciło prawo jazdy W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego...
Targi browarniane - jakie gadżety reklamowe się sprawdzą? Targi browarniane to doskonała okazja dla przedsiębiorstw z...
Przyjechała do swojego domku letniskowego i bardzo się zdziwiła Policjanci z Błędowa zatrzymali kobietę i mężczyznę...
Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.