Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Walentynkowa magia Broadwayu w Grójcu

20 stycznia 2024; 09:18

Informacja prasowa

0 komentarzy

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla zakochanych. 14 lutego artyści zaprezentują największe przeboje rodem z nowojorskiej dzielnicy Midtown na Manhattanie, gdzie znajduje się wiodący ośrodek światowej sztuki teatralnej.

News will be here

Zespół Kameralny No-Net wykona utwory z różnych musicali m.in. ze Skrzypka na dachu, Porgy and Bess, Cats.  Usłyszą państwo takie hity, jak: Unforgettable, Sunrise Sunset , When I fall in love, Cheek to cheek, Summertime.

Koncert wystartuje o godzinie 18:00  Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie GOK (pon-pt 8-16; sprzedaż stacjonarna wystartuje we wtorek 23 stycznia) oraz po kliknięciu w link poniżej na platformie kupbilecik.pl:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/118555/Gr%C3%B3jec/Zesp%C3%B3%C5%82+Kameralny+NO-NET/

Kilka słów na temat solistów:

Karolina Kasper - z wykształcenia aktorka scen muzycznych, oraz pedagog. Współpracowała m.in. z Orkiestrą Symfoniczną Marcina Wernera, Studiem Piosenki Forum, Grupą Teatralną Verde, Łódzkim Teatrem Piosenki, Andrzejem Poniedzielskim itd. Laureatka wielu konkursów wokalnych min. "Zostań Gwiazdą Kabaretu", Łódzki Przegląd Piosenki Kabaretowej Łódka, "Stachuriada" w Zgierzu.

Łukasz Handzel – plastyk, animator kultury, pedagog. Nagrodzony na konkursach wokalnych m.in.: II i III nagroda oraz wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki aktorskiej REFLEKTOR w Koszalinie, główna nagroda aktorska za kreację w aktorską w spektaklu muzycznym „Dwoje Ludzieńków” na podstawie twórczości B. Leśmiana w Tyskich Spotkaniach Teatralnych, wyróżnienie na V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Jonasza Kofty „Moja Wolności” w Warszawie, Grand Prix na I FESTIWALU POEZJI ŚPIEWANEJ IM. JULIANA TUWIMA w Inowłodzu, ZŁOTY LIŚĆ GRAND PRIX XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga, który odbył się w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Uczestnik I edycji programu TVP2 – Bitwa na Głosy w drużynie Michała Wiśniewskiego.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024. Specjalna oferta reklamy - Grójec i Powiat Grójecki W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi portal...
Grójecka Policja: jazda motocyklem i quadem po lesie jest zabroniona! Grójeccy policjanci przypominają kierowcom quadów i...
Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.