Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Walentynkowa magia Broadwayu w Grójcu

20 stycznia 2024; 09:18

Informacja prasowa

0 komentarzy

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla zakochanych. 14 lutego artyści zaprezentują największe przeboje rodem z nowojorskiej dzielnicy Midtown na Manhattanie, gdzie znajduje się wiodący ośrodek światowej sztuki teatralnej.

News will be here

Zespół Kameralny No-Net wykona utwory z różnych musicali m.in. ze Skrzypka na dachu, Porgy and Bess, Cats.  Usłyszą państwo takie hity, jak: Unforgettable, Sunrise Sunset , When I fall in love, Cheek to cheek, Summertime.

Koncert wystartuje o godzinie 18:00  Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie GOK (pon-pt 8-16; sprzedaż stacjonarna wystartuje we wtorek 23 stycznia) oraz po kliknięciu w link poniżej na platformie kupbilecik.pl:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/118555/Gr%C3%B3jec/Zesp%C3%B3%C5%82+Kameralny+NO-NET/

Kilka słów na temat solistów:

Karolina Kasper - z wykształcenia aktorka scen muzycznych, oraz pedagog. Współpracowała m.in. z Orkiestrą Symfoniczną Marcina Wernera, Studiem Piosenki Forum, Grupą Teatralną Verde, Łódzkim Teatrem Piosenki, Andrzejem Poniedzielskim itd. Laureatka wielu konkursów wokalnych min. "Zostań Gwiazdą Kabaretu", Łódzki Przegląd Piosenki Kabaretowej Łódka, "Stachuriada" w Zgierzu.

Łukasz Handzel – plastyk, animator kultury, pedagog. Nagrodzony na konkursach wokalnych m.in.: II i III nagroda oraz wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki aktorskiej REFLEKTOR w Koszalinie, główna nagroda aktorska za kreację w aktorską w spektaklu muzycznym „Dwoje Ludzieńków” na podstawie twórczości B. Leśmiana w Tyskich Spotkaniach Teatralnych, wyróżnienie na V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Jonasza Kofty „Moja Wolności” w Warszawie, Grand Prix na I FESTIWALU POEZJI ŚPIEWANEJ IM. JULIANA TUWIMA w Inowłodzu, ZŁOTY LIŚĆ GRAND PRIX XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga, który odbył się w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Uczestnik I edycji programu TVP2 – Bitwa na Głosy w drużynie Michała Wiśniewskiego.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.