Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Wieczór z Cohen’em i Janis Joplin

16 stycznia 2017; 16:27

Informacja prasowa

1 komentarz

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wieczór z najpiękniejszymi balladami Leonarda Cohena, jednego z najbardziej kultowych piosenkarzy i poetów naszych czasów oraz piosenkami jednej z największych wokalistek bluesowych - Janis Joplin.

News will be here

Koncert odbędzie się 2 lutego o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK.

Usłyszą Państwo m.in.: "Tańcz mnie po miłości kres", "Kochałam cię dziś rano", "Alleluja" i in.

Wieloletnia współpraca Eli Dębskiej z Maciejem Zembaty, wybitnym bardem i poetą, który przetłumaczył i rozpowszechnił Cohena w Polsce, cztery nagrane wspólnie płyty i setki koncertów są gwarancją wysokiego poziomu artystycznego oraz niezapomnianych wrażeń. To wyjątkowe połączenie poezji Leonarda Cohena i charyzmy artystki sprawia, że długo pozostaną Państwo pod wrażeniem tego znakomitego koncertu.

Artystka wykorzystuje również wątek spotkania przed wielu laty Leonarda Cohena z Janis Joplin i dołącza do koncertu kilka bardzo ekspresyjnych przebojów tej wspaniałej artystki m.in.: "Piece of My Heart", czy "Mercedes Benz". Janis Joplin została okrzyknięta największą wokalistką bluesową wszechczasów - żeby się z nią zmierzyć trzeba mieć niepowtarzalność i kunszt zawodowy. Tych cech z pewnością nie brakuje Eli Dębskiej, potrafi rozgrzać publiczność i wprowadzić w wyjątkowy klimat szalonych lat "dzieci kwiatów". 

Ela Dębska wykonuje również swoje autorskie piosenki, które zostały docenione przez wielu dziennikarzy muzycznych i podbiły lokalne rozgłośnie radiowe. Singiel "Odeszła" gościł na pierwszym miejscu listy przebojów Radia Kraków.

Zapraszamy!
GOK

TAGI:

Komentarze (1):

młody; 17 stycznia 2017, 07:06

po ile bilety?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.