Orkiestry dęte (jak całą branża artystyczna) mają w pandemii COVID-19 ciężkie czasy. Także pandemia skomplikowała konkurs na najlepszą orkiestrę dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Ale obostrzenia epidemiczne nie przekreśliły na szczęście ani codziennej pracy orkiestr ani wspomnianego konkursu.
W dzisiejszym odcinku pokazujemy jak w tych trudnych czasach dają sobie radę dwie wspaniałe orkiestry ze Starej Białej i Wyszkowa. I mówimy, że konkurs KSOW trwa ON LINE, a o jego rozstrzygnięciach na pewno poinformujemy!












19 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia