W czwartkowy wieczór w Jadłodajni Pawła Jackowskiego odbyło się spotkanie opłatkowe GKS Mazowsze Grójec.
Na początku spotkania proboszcz parafii św. Mikokałaja w Grójcu - ks. Zbigniew Suchecki – pobłogosławił wszystkich obecnych.
Następnie piłkarze, trenerzy, członkowie zarządu i goście przełamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.
Nie zabrakło też oczywiście tradycyjnych bożonarodzeniowych potraw oraz długich rozmów o piłce nożnej i nie tylko.
Podczas spotkania prezes klubu, Jarosław Kostrzewa poinformował, iż doszło do zmian w zarządzie. Dotychczasowego wiceprezesa Mirosława Łukiewicza na tej funkcji zastąpił Mirosław Pochelski.
Prezes podziękował też i wręczył upominek panu Marionowi Iwańskiemu, kierowinikowi pierwszego zespołu, który wraz z końcem tego roku kończy swoją społeczną i wieloletnią pracę dla grójeckiego klubu.
Jarosław Kostrzewa wręczył też Michałowi Kikowskiemu oraz Mariuszowi Lisieckiemu odznaczenia z okazji 70-lecia GKS Mazowsze Grójec..
MazowszeGrojec.pl













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
5 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
18 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia