Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Wizualizacja sali gimnastycznej przy Publicznej Szkolej Podstawowej nr 1 w Grójcu

30 kwietnia 2018; 09:44

Grojec24.net

27 komentarzy

Fot. grojecmiasto.pl Fot. grojecmiasto.pl

Grójecki magistrat opublikował wizualizację nowej sali gimnastycznej przy szkole nr 1. Autorem dokumentacji projektowej jest firma DEM Mariusz Jagliński.

News will be here

Sala będzie posiadała sześć szatni, zaplecze techniczne, widownię na 500 osób, pełnowymiarowe boisko, które na czas lekcji wf bądź też na treningi, będzie dzielone na trzy mniejsze o wymiarach 10m na 20m. Równocześnie będzie więc można prowadzić trzy lekcje wf lub trzy treningi.

Miasto zarezerwowało w swojej wieloletniej prognozie finansowej pożyczkę o wysokości 10 mln zł na tę inwestycję.

Zobacz:

Przekrój - Grójec wizualizacja.pdf

Rzut - Grójec wizualizacja.pdf

Zagospodarowanie - Grójec wizualizacja.pdf

TAGI:

Komentarze (27):

Robo ; 30 kwietnia 2018, 10:08

Wizualizacje i makietki najlepiej wychodzą obecnie rządzącym. Widziałem już wizualizacje amfiteatru i zalewu w Głuchowie i gdzie to wszystko jest.

Oti ; 30 kwietnia 2018, 10:12

Arena Grójec i 500 miejsc. Ale jjjjaaajjjaaa

An; 30 kwietnia 2018, 11:51

Z tego co wiem to amfiteatr to sprawa powiatu. Szkoda kasy na zalew w Gluchowie. Jest wiele innych rzeczy które warto zrobić i będą bardziej korzystne.

młoda; 30 kwietnia 2018, 13:17

Kampania rozpoczęta ...
A może by tak wrócić do obietnic z przed 4 lat ???

do An; 30 kwietnia 2018, 13:56

taka władza jak i mieszkańcy, szkoda kasy na zalew. Bywało w nie tak odległym czasie jak "boss" jednego z gminnych zakładów w godzinach pracy jeździł sobie na termy mszczonowskie, może i Ciebie zabierze.

ja; 30 kwietnia 2018, 14:54

Arena Grójec - to Spartakus bis na światłach LED za ekstra cenę - zobaczymy ile to będzie kosztować,
Niechciane aczkolwiek piękne jabłko mamy na Rynku za 200 tys - a wokół pustka i nic się nie dzieje

więc i hale możemy mieć piękną jak jabłuszko za 15 miln do wynajmu za 150zł za godzinę i a później nie mięć jak dzisiaj kasy na SKS-y w szkołach.
diabeł tkwi w szczegółach

Amfiteatr; 30 kwietnia 2018, 15:02

w innych miastach powiatowych burmistrz i starosta mogą sie dogadać ale włodarz ma tyle w kasie gminnej ze Starosta nie jest dla niego partnerem
Kostka na Armii Krajowej tez powinna być sprawą powiatu ale jak zależało włodarzowi to zrobił ją dwa razy w ciągu 10 lat

do Oti; 30 kwietnia 2018, 15:41

500 miejsc będzie jak dostawisz dodatkowe 250 krzeseł, na trybunach będzie jak na Spartakusie 250 krzesełek

adr; 30 kwietnia 2018, 17:13

Patrząc na wizualizacje wychodzi, że nowa sala powstanie na terenie placu zabaw dla najmłodszych ?? Więc gdzie miejsce dla nich ??

mieszkaniec; 30 kwietnia 2018, 17:34

A na Orzeszkowej nie ma jednego porządnego placu zabaw. Tak duże osiedle i dzieci nie mają się gdzie bawić. To które jest wygląda dramatycznie

KUSY; 30 kwietnia 2018, 17:55

Sala w szkole nr 1 ma 44 lata Jak nie masz pojęcia o sporcie, to głupot nie piszcie. Jak zaczynacie pisać to piszcie ile w tym roku przebiegłem kilometrów, zrobilłem tyle pompek. CIENIASY.

kurde; 30 kwietnia 2018, 22:21

Ten budynek na zdjęciu przypomina mi przedszkole na Orzeszkowej. Mam pytanie czy (jeżeli powstanie) projekt wykonał ten sam człowiek? to pudełko nie pasuje do naszego miasteczka.

Pawel; 1 maja 2018, 04:38

Panie burmistrzu co wybory to inwestycja a co z stadionem zawodówki??? Ciągle tylko hale sportowe i mydlenie oczu przed wyborami. To teraz ile będziemy płacić za hale? A czemu basen w Grójcu jest dość drogi za godzinę 10 zł ,kredyt trzeba spłacić?w Warszawie godzina kosztuje 7zl i do tego siedzisz ile chcesz a tu jak zwykle kpina

wow Johny; 1 maja 2018, 09:36

Arena bedzie jak przedszkole na Orzeszkowej... kolorowe a w srodku w dni słoneczne nie da się wytrzymać i...zadnego terenu zielonego wokoło tylko blokowiska.

Pozniej na parkingu włoży Arenie powstanie tor nauki jazdy dla motorów,
Wlodarza za wynajem hali krnabrnym mieszkańcom bedzie dawał mega ceny a posłusznym i chwalacym wlodarza bedzie dawał za darmo hahah

do Jdm; 1 maja 2018, 14:06

a jakie będą zasady funkcjonowania najdroższej od lat inwestycji - będzie to sala szkolna czy wynajem dla szkoły i przelewanie do grójeckiego ośrodka sportu subwencji oświatowej by tam zatrudniać nietykalnych?

będzie cennik odstraszający grójczan jak na basenie?

dzieci i młodzież spoza klubów sportowych nie będzie miała wstępu po lekcjach?

Do kusy; 1 maja 2018, 21:04

Cienias to ty jesteś i mięśniak tępy.po co tyle kasy na takie rzeczy wydawać.a dzieci w szkołach na 2 zmiany się uczą. Chore ambicje

do Jdm; 2 maja 2018, 07:52

Lubisz siać ferment. Nie znam hali czy jak wolisz sali gdzie dzieci spoza klubów wchodzą i swobodnie korzystają z obiektów Grupa musi mieć opiekuna i plan zajęć. Wszyscy budowali by ogromne hale 1000 miejsc Tylko prawda jest brutalna Tylko na turniejach gier zespołowych trybuny się zapełniają i to przeważnie rodzicami im młodszy rocznik tym więcej widzów Tyle w temacie A jescze jedno tak naprawdę to wszystkim krzykaczom nie zalezy na standardzie obiektu tylko krytyce wladzy Cos mi sie zdaje ze niedlugo krzykacze pojawią sie na listach Tylko zeby nie bylo rozczarowania bo hala bedzie a diety radnego nie.

do Jdm; 2 maja 2018, 10:06

prawda jest brutalna,
jeśli jest fajna impreza to na halę przyjdzie dwa tysiące ludzi ... ale jak sie wszystko robi, zeby ludzi zniechęcić do organizacji fajnych imprez a wspiera sie tylko imprezy gdzie promuje się burmistrza i pompuje sie mega kasę raz w roku na festynie rodzinnym to zawsze będzie zarzut ze ktoś sieje ferment tylko kto bardziej zakłamuje rzeczywistość?

od WGR; 2 maja 2018, 10:21

jdm a gdzie ścianka wspinaczkowa na hali czy jak burmistrz woli sali?
coś mi się zdaje, że obrońcy nieróbstwa nie zrobili sztucznej trawy na boisku przy gimnazjum i nie będzie ścianki na hali a robiliśmy wielką akcję zbierania korków na ściankę - o tym już młody włodarz nie pamięta ? Jak przystało na agitatora włodarza wie, że najważniejsze są ładne zdjęcia do gazety - a starania ludzi o porządne projekty to tylko sianie fermentu ---


jdm nie dezinformuj ludzi!; 2 maja 2018, 10:34

Jawna Gmina powinna przedstawić taką informację:

Nowo wybudowana sala sportowa o wymiarach ...m x ... m wyposażona zostanie w boisko wielofunkcyjne do piłki ręcznej, koszykówki, piłki siatkowej, tenisa, badmintona i unihokeja. Odbywające się na nim rozgrywki widzowie będą mogli oglądać z antresoli - tak powinno być też w Grójcu a nie poszerzona hala Spartakus bis,

na której umieszczone zostaną trybuny dla 140 osób. Na ścianie szczytowej sali zamontowana będzie ścianka wspinaczkowa o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

W ramach realizacji zadania budynek szkoły zostanie wyremontowany, wygospodarowane w nim zostaną również dodatkowe pomieszczenia. Zastosowanie kolektorów słonecznych i nowoczesnej instalacji centralnego ogrzewania z zasileniem gazowo-powietrznym pompami ciepła oraz montaż ogrzewania podłogowego niskotemperaturowego w pomieszczeniach użytkowych sali sportowej sprawi, że obiekt będzie energooszczędny pod względem zużycia ciepła do ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i energii elektrycznej.

Budynek wyposażony zostanie również w instalacje: alarmową, komputerową i monitoringową. Dzięki budowie podjazd oraz windy, która zapewni dostępność na 2 kondygnacje nadziemne i 1 podziemną, obiekt zostanie dostosowany także dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Grójcu pozwoli na rozszerzenie oferty sportowo-rekreacyjnej w Gminie. Nowopowstały obiekt będzie miejscem ogólnodostępnym, korzystać z niego będą mogły nie tylko dzieci i młodzież szkolna, ale również inni mieszkańcy, stowarzyszenia oraz grupy nieformalne zainteresowane aktywnym spędzaniem wolnego czasu i rozwijaniem swoich pasji i umiejętności sportowych.

Takiej informacji od włodarza oczekujemy a nie pięknych wizualizacji jak w przypadku terenów Głuchowa, czy hali !

do sfermentowanego jdm ; 2 maja 2018, 11:59

co to znaczy:
Grupa musi mieć opiekuna i plan zajęć?

M; 2 maja 2018, 16:50

Lepiej nie budować!

do Jdm; 2 maja 2018, 20:11

budować! ale nie siać fermentu konsultacyjnego.
Przeprowadzać rzetelne konsultacje, dając ludziom 2-3 propozycje do wybrania, łącznie z przybliżonymi kosztami i dopiero projektować

burmistrz z szefową inwestycji zrobią co będą chcieli

Janusz; 3 maja 2018, 12:01

Kusy to nie jest mięśniak. Wierzcie mi. Daleko mu do mięśniaka.

Raczej taki filozof. Czytam często te jego wypociny i dochodzę do wniosku że na każdy temat ma coś do powiedzenia. Może nie zawsze ma to sens, ale pisze byle by zaistnieć w sieci.

Jdm; 3 maja 2018, 20:13

Jakie konsultacje jest projekt jest inwestycja wszystkie informacje na BIP są nieprawidłowości jest ABW a diety radnego nie dostaniecie .... sfermentujecie jak co 4 lata ludzie mają rozum .....

Marysia; 4 maja 2018, 12:28

W Grójcu potrzebna jest hala widowiskowo- sportowa, a to tylko zwykła sala gimnastyczna, za "kupe" szmalu. Nie wybudują hali bo nie są w stanie zorganizować porządnej imprezy i dlatego wszystkie obiekty sportowe budują w wersji mini. W ostatnich czasach był jeden człowiek, który wzniósł się na wyżyny, który zorganizował mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej na Laskowej jak się chce to się zrobi, ale obecnych na to nie stać.

X; 27 maja 2018, 15:43

Przecież decyzja już dawno zapadła. Budują choć wiedzą że jest zamałe. Lepiej sprawdźcie ile kosztował m2 ziemi pod parking....

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mundurowi z Grójca walczą z przestępczością narkotykową Tylko w maju policjanci zatrzymali 7 osób posiadających...
Liga okręgowa: Zodiak Sucha – Mazowsze Grójec 3:2 W niedzielne popołudnie podopieczni Jerzego Engela jr...
Dwóch kierowców wyjątkowo mocno przekonało się o skuteczności grupy SPEED W ubiegłym tygodniu grójecka grupa SPEED skontrolowała 71...
Umowa na remont świetlicy wiejskiej w Gościeńczycach podpisana! Świetlica wiejska w Gościeńczycach wkrótce przejdzie remont...
Dzieci w powiecie grójeckim. Ciekawe dane przed Dniem Dziecka Według danych z ostatniego Narodowego Spisu Powszechnego...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.