Włodzimierz Wujek najpopularniejszym dzielnicowym w powiecie grójeckim

15 lutego 2019; 16:16

Informacja prasowa

5 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu

Wiemy już kto otrzymał najwięcej głosów w konkursie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018”. Decyzją mieszkańców Najpopularniejszym Dzielnicowym 2018 roku w powiecie grójeckim został asp. sztab. Włodzimierz Wujek. Gratulujemy!

Bardzo istotnym obszarem realizacji programu „Dzielnicowy bliżej nas” jest obszar komunikacji społecznej. Zgodnie z filozofią programu dzielnicowy musi być policjantem znanym w miejscu gdzie pełni służbę, musi wzbudzać społeczne zaufanie, na tyle aby każdy kto zobaczy coś niepokojącego, nie tylko wiedział do kogo się zgłosić, ale miał również pewność, że uzyska oczekiwaną pomoc w rozwiązaniu problemu.

Stąd też niezbędnym jest kreowanie w środowiskach lokalnych - bo na tym poziomie realizują zadania dzielnicowi - właściwego wizerunku dzielnicowego. Wizerunku człowieka otwartego, kompetentnego, dostępnego, wzbudzającego zaufanie, znającego swoje kompetencje jako policjanta, ale umiejącego również wskazać podmioty odpowiedzialne za poszczególne obszary życia społecznego, do których należy również szeroko pojmowane bezpieczeństwo. W związku z powyższym na terenie garnizonu mazowieckiego, w tym również powiatu grójeckiego zorganizowano kolejną edycję plebiscytu o tytuł "Najpopularniejszego dzielnicowego", która zakończyła się 31 stycznia br.. Przez miesiąc mieszkańcy naszego powiatu oddawali głosy, na ich zdaniem, najpopularniejszego dzielnicowego 2018 roku.

Najlepszy dzielnicowy został wyłoniony nie tylko na podstawie konkursu opartego o wiedzę i umiejętności policjantów, ale przede wszystkim o ranking uzyskanych głosów mieszkańców. Wypełnione ankiety głosujący mogli wrzucać do specjalnie przygotowanych skrzynek umieszczonych w Starostwie Powiatowym, urzędach miejskich i gminnych oraz jednostkach Policji. Swój głos można było oddać także w formie elektronicznej. W plebiscycie udział wzięło 13 dzielnicowych ze wszystkich gmin. Osoby popierające swojego najlepszego dzielnicowego  uzasadniały swój wybór jego solidnością, kompetencją i fachowym podejściem do indywidualnych problemów mieszkańców. Ankieterzy opisali najlepszych dzielnicowych jako osoby otwarte na ludzkie potrzeby, uczynne oraz sprawnie załatwiające sprawy.

15 lutego br. komisja konkursowa podliczyła wszystkie głosy. Najwięcej głosów i tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku” otrzymał asp. sztab. Włodzimierz Wujek /dzielnicowy gminy Mogielnica/. Drugie miejsce zajął asp. sztab. Arkadiusz Dąbrowski /dzielnicowy gminy Jasieniec/, natomiast trzecie zł. asp. Artur Opszalski /dzielnicowy z Warki/.Wyróżnionym policjantom nagrody wręczyli członkowie komisji sprawdzającej głosy: mł. insp. Michał Skwarczyński, Starosta Grójecki Pan Krzysztof Ambroziak oraz Redaktor Naczelny Mazowieckiej TV Pan Witold Wójcik. Dzielnicowi otrzymali nagrody dzięki wsparciu Starostwa Grójeckiego.

Asp. sztab. Włodzimierz Wujek służbę w Policji pełni od blisko 23 lat. Natomiast funkcję dzielnicowego pełni od 2003 roku. Obecnie jest na stanowisku dzielnicowego obsługującego rejon miasta i gminy Mogielnica.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy, a Państwu dziękujemy za oddane głosy.

/AW

TAGI:

Komentarze (5):

12345; 15 lutego 2019, 19:45

Ciekawe kto oddawal glosy... Menagment Policji caly czas w sredniowieczu skoro takie konkursy organizuje... Brawo, brawo

PABLO; 17 lutego 2019, 13:59

Brawo Włodziu ;)

Do Pablo; 19 lutego 2019, 08:14

Pablo = Grzesio ;)

Zosia ; 19 lutego 2019, 16:39

Brawo Włodziu.Pozdrawiam serdecznie.

PABLO; 20 lutego 2019, 20:56

Nie , nie Grzesio

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 Najnowsze artykuły

600-lecie Grójca: w piątek symultana szachowa z Mistrzem Polski Juniorów Burmistrz Gminy i Miasta Grójec oraz Grójecki Ośrodek...
Zmiany w gospodarce odpadami Pomimo zbliżającego się ochłodzenia związanego z nadchodząc...
Utrudnienia w ruchu w mieście podczas Jubileuszu 600-lecia Grójca Od piątku trzeba spodziewać się utrudnień w ruchu w mieście...
Zabezpieczyli podróbki o wartości 10 mln zł Dwa magazyny z kosmetykami, odzieżą, zegarkami, biżuterią i...
Repertuar kina GOK 20-22 września 2019 Toy Story 4, Na bank się uda oraz Pewnego razu w Hollywood...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

PRACOWNIK MAGAZYNU / MAGAZYNIER -bez... HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta...
Praca w branży spożywczej -OWOCE... Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem...
Praca w Niemczech bez znajomości... ZNAJDŹ Z NAMI PRACĘ W NIEMCZECH!


Firma Personal-Werk...
Nie dostałeś kredytu w swoim Banku?... Jeśli masz kredyty, pożyczki pozabankowe oraz chwilówki ta oferta jest...
Kelner/kelnerka-praca w Niemczech Kawiarnia Cafe Lange poszukuje pracowników na stanowisko Kelner/ Kelnerka

Firmy z Grójca i okolic

GRUPA ZIKOM Sp. z o.o. Twój komputer lub laptop nagle odmówił chęci współpracy? A może po prostu...
CityBus - przejazd busem do Modlina Profesjonalna firma transportowa, o ugruntowanej pozycji na rynku, CityBus,...
Centrum Efektywności Jesteśmy firmą doradczą i szkoleniową. Wspieramy rozwój firm regionalnych,...
PERFEKT-COM Jeśli cenisz sobie dokładność i uczciwość to jesteśmy ta firmą, Nasza...
Sklep elektryczny - ABCelektro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl....

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.