Kurier zaparkował furgonetkę przed jedną z posesji w Tarczynie. Podbiegło wówczas do niego dwóch mężczyzn, i zdezorientowanego mężczyznę wrzucili do środka służbowego samochodu. Sprawcy skradli znaczną ilość gotówki i uciekli z miejsca zdarzenia.
Wydarzyło się to pod koniec ubiegłego roku. Po kilku dniach w ręce policji wpadło wówczas dwóch sprawców. Teraz policjanci z Tarczyna zatrzymali 38- latka, który uczestniczył także w tym rozboju. Podzielił on los kompanów i również trafił za kraty.
Po zdarzeniu policjanci zabezpieczyli ślady biologiczne oraz nagrania z monitoringów. W wyniku tych działań jeszcze w grudniu ubiegłego roku kryminalni z Piaseczna zatrzymali 37 i 44-letnich mężczyzn.
Cały czas poszukiwano także trzeciego uczestnika tego rozboju. Teraz wpadł on w ręce policjantów z komisariatu w Tarczynie. Wczoraj 38- latek decyzją sądu rejonowego w Grójcu podzielił losy swoich kolegów i również trafił do aresztu.
Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.
nadkom. Jarosław Sawicki












14 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia