Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Wybory 2024. Platforma Obywatelska zainaugurowała kampanię w Grójcu [FOTO]

7 lutego 2024; 12:42

Grojec24.net

55 komentarzy

Monika Kozłowska i Rafał Rajkowski podczas konferencji prasowej Monika Kozłowska i Rafał Rajkowski podczas konferencji prasowej

Konferencją prasową w Hotelu Wiktoriańskim samorządową kampanię wyborczą zainaugurowała grójecka Platforma Obywatelska. Jak już informowaliśmy, kandydatką partii Donalda Tuska na stanowisko burmistrza będzie Monika Kozłowska.

News will be here

- Od urodzenia jestem związana z ziemią grójecką. Tutaj się urodziłam, skończyłam szkołę podstawową w Częstoniewie, grójeckie liceum, tutaj pracowałam i działam społecznie. Znam bardzo dobrze lokalne problemy i widzę ogromne możliwości Grójca: na jego rozwój i poprawę życia mieszkańców – podkreśliła Monika Kozłowska.

- Wiem, że Grójec może być ładniejszy, bardziej aktywny, bardziej rozwijający się. Mam doświadczenie i wykształcenie kierunkowe, które sprawią, że  zmienimy Grójec na lepsze - dodała.

Decyzji o starcie w wyborach pogratulował Monice Kozłowskiej obecny na konferencji wicemarszałek województwa mazowieckiego, Rafał Rajkowski. - Grójec jest miastem o dużych możliwościach. My jako samorząd województwa mazowieckiego staramy się wspierać od wielu lat różne działania, ale mam przekonanie, że możemy zrobić dużo więcej – mówił polityk PO.

Podczas konferencji przedstawiono kilkoro kandydatów, którzy z listy PO będą się ubiegać o mandaty radnych Rady Miejskiej w Grójcu. Wśród nich znaleźli się m.in. obecny radny Dariusz Prykiel, sołtys Lesznowoli Łukasz Pietrzak czy dyrektor sportowy MKS Grójec Ireneusz Juraszewski.Monika Kozłowska zaprezentowała dziesięć punktów swojego programu wyborczego. To m.in. wysokiej jakości edukacja, wsparcie aktywnych i przedsiębiorczych kobiet, sport jako profilaktyka zdrowotna, wsparcie i współpraca z przedsiębiorcami czy „miasto i gmina 15-minutowe”. - To miasto, w którym w odległości 15 minut znajduje się szkoła, przychodnia lekarska czy kawiarnia. To dalekosiężny projekt, którego nie da się zrobić w miesiąc, ale trzeba tak planować rozwój gminy, żebyśmy byli kiedyś gminą 15-minutową – wyjaśniała Monika Kozłowska.

Przypomnijmy, iż dotychczas start w wyborach na burmistrza Grójca zadeklarowało oficjalnie czworo kandydatów. Są to: obecny burmistrz Dariusz Gwiazda, przewodniczący Rady Miejskiej Karol Biedrzycki, Monika Kozłowska oraz członek zarządu powiatu grójeckiego Dariusz Piątkowski. Wybory zaplanowano na niedzielę 7 i 21 kwietnia.

TAGI:

Komentarze (55):

Bruno ; 7 lutego 2024, 14:08

Juraszewski który na meczach Legii darł się,, Tusk ty matole ciebie obalą kibole'' teraz kandyduje z jego partii??
Cóż, cała polityka

Donald; 7 lutego 2024, 14:20

Gratuluję PO doboru współpracowników. Proszę spojrzeć w lewą stronę na zdjęcie, proszę spojrzeć w prawą stronę na zdjęcie. Proszę zrobić pewnym postaciom wspólne zdjęcie.

Poli; 7 lutego 2024, 19:12

Brawo Pani Moniko, świetny wybór. Trzymamy kciuki. Czas na kobiety.

Tomek; 7 lutego 2024, 20:24

Bardzo dobra organizatorka. Byłem z Panią Kozłowską na marszu 4 Czerwca.

Edukacja; 7 lutego 2024, 20:27

Wysokiej jakości edukacja i p. Juraszewski, to pewne zaskoczenie.

Mieszkaniec; 7 lutego 2024, 22:21

Ilu ludzi zaprosili
Nie widać zaproszonych mieszkańców
To tak ma to wyglądać

Łolaboga; 8 lutego 2024, 01:17

Juraszewski? Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Dzięki platformo.
Zrobiłaś mi dzień.

Spoko ; 8 lutego 2024, 08:12

Co tam Kozłowska i Rajkowki.
Czekamy na Tuska i sto konkretów dla Grójca.
Każda z isób na zdjęciu po dziesięć hahahahaha.

Do Spoko; 8 lutego 2024, 08:54

Chcesz konkretów . W Grójcu wygrał Tusk i to wystarczy. Nikt z mieszkańców nie chce ; szczucia na innych , ubliżania dzielenia ludzi jak to robił PiS.

Pamietam ; 8 lutego 2024, 09:06

Pamietam pana Andrzeja jak robił kampanie panu Rajkowskiemu Pozdrawia TKKF Grojec Ja i moi koledzy na NIE

Gość ; 8 lutego 2024, 09:07

Fajna ekipa. Dlaczego nie dać im szansy. Inni mieli i jej nie wykorzystali. Czas na zmianę. Pani Burmistrz jeszcze u Nas nie było.

Nie; 8 lutego 2024, 09:44

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie dla p. Kozłowskiej.

RE: Do Spoko; 8 lutego 2024, 10:04

"Chcesz konkretów . W Grójcu wygrał Tusk i to wystarczy.C" Nikt z mieszkańców nie chce ; szczucia na innych , ubliżania dzielenia ludzi jak to robił PiS."

I to jest kłamstwo z ust wyborcy PO ale cóż się można było spodziewać jak nie właśnie kłamania które w genach mają zakodowane.Otóż drogi Panie to PO wymyśliło z Tuskiem na czele propagandę ośmiu gwiazdek, naklejki na autach za 200 tyś. zł a w nim chłop 50 lat .Czy to jest podejście dojrzałego człowieka? To jest jawne wykorzystywanie złej woli polaków w celu realizacji własnych potrzeb a nie narodu! Widzimy łamanie prawa Konstytucji przez obecny rząd a pomocy dla przedsiębiorców jak nie było tak nie ma. Zerowy ZUS już dawno odszedł do lamusa ,ba nawet teraz się to nie opłaca.PO strzeliło sobie w stopę po raz drugi, czekam na dalszy ciąg wydarzeń ich zabawy w rosyjską ruletkę. Czy w końcu zabraknie im szczęścia i strzelą sobie w łeb?Już wkrótce się tego dowiecie, nie odchodźcie od odbiorników,zostańcie z nami i oglądajcie show do końca !!!

Spojo; 8 lutego 2024, 10:14

Ubliżanie wszczął Tusk w roku 2005. Od tej pory funkcjonował przemyśli pogardy wobec PiS w tzw. saloniku warszawskim, w dużych miastach, TVN, GW i innych mediach, które mają właścicieli za granicą. Tak twierdzą moherowe berety, kartofle, oszukani na prywatyzacjach, VAT i innych stu miliardowych aferach ciemnogrodnicy.
PO zrobiło wynik dzięki turystom wyborczym. Pani K. nie ma szans. PO to antypolskia grupa oszustów.

Mieszkanka Gminy; 8 lutego 2024, 11:06

Dlaczego mój komentarz został wyrzucony, gdzie wyraziłam swoje zdanie, że szkoda , że ludzie uczciwi, rozsądni, mający poukładane w głowach, nie kandydują, np . Pani Monika Elżbieta Woźniak albo Pan Dariusz Prykiel?

Kpina; 8 lutego 2024, 12:19

Niestety. Juraszewski na listach to jest kpina z ludzi. Jego poziom kultury, zachowanie względem innych ludzi.
To nawet nie jest śmieszne. To jest tegiczne.
Współczuję tym, którzy będą w przyszłej radzie zasiadać w takim towarzystwie. I próbować normalnie dyskutować na argumenty.

Historia; 8 lutego 2024, 12:41

Dlaczego ten kandydat zniknął na kilka lat z Grójca ?
Koszykówka zawsze miała sie dobrze!

Karola; 8 lutego 2024, 19:11

Jedno jest pewne w uczciwość obecnego burmistrza nikt nie wątpi. Decyzje nie podejmuje jednoosobowo, a co może zdziałać, jeśli cała rada jest przeciwko i bojkotuje każdy jego pomysł? A ci kandydaci co zrobią dla Grójca? Mam mieszane uczucia. Pani Kozłowska już podziałała w Grójcu i w niesławie odeszła

Stolar; 8 lutego 2024, 22:42

Jurant. Jak zwykle jak wiatr zawieje. Wczoraj Stolarski, dzisiaj Kozłowska. Jutro pewnie Karbowiak

Mieszkaniec; 8 lutego 2024, 23:23

Dobrze, że jest przedstawiciel grójeckiej deweloperski. Dzika zabudowa miasta będzie kontynuowana

Roman ; 9 lutego 2024, 00:17

Mariusz, ciekawe... czy Monika da Ci fotel wiceburmistrza, a może kolejny włodarz kopnie Cię w 4 litery po kampanii?

XXX; 9 lutego 2024, 09:49

Ariel, wyjątkowo masz talent do wybierania famme fatale w swoim życiu i wiązania się z nimi długofalowo

LG; 9 lutego 2024, 10:00

Pani Moniką prowadziła swoją kampanię z dużą ilością banerów .Pod tym względem przyćmiła politycznych baronów.Jezeli taka kasa pójdzie na zdobycie Grójca to duże szanse.Może pomogą jeszcze krasnoludki to sukces pewny.Europejczycy będą zadowoleni a ciemnotę niech skręca.

do LG; 9 lutego 2024, 13:38

Ta Pani, poza medialnym show przy wsparciu swojego ugrupowania, nie ma nic konkretnego do zoproponowania, to tylko krasomówcze przedstawienie, wiadomo że to działa na ludzi. Bylo 100 konkretów - nie wyszło, teraz 10 deklaracji. Zamiesza i pójdzie dalej, gdzie jej guru każe.

Obiektywnie; 9 lutego 2024, 17:22

Jak działa społecznie pani Monika.... Bo nie zauważyłem. Zorganizowała obchody 600 lecia Grójca za które wzięła wynagrodzenie .... To mi to spolecznik
Prężnie działającym społecznikiem to jest dyrektor gok i ta nauczycielka z dołka. Widzę ich działania przez kilkanaście lat. Widzą potrzeby mieszkańców i im się chce, a i co ciekawe angażując młodzież, mieszkanców.

Wyborca; 9 lutego 2024, 17:25

Pani Moniko, miałem Zamiar głosować na panią, ale teraz mam wątpliwości, widząc w Pani towarzystwie pana Juraszewskiego i Pana Bartosza Jaworskiego. Jednemu daleko do edukacji sportowej, a drugiemu do kultury, bo wpierw musiałby się jej nauczyć. Obnażą się szybko, kwestia czasu i będzie się pani za nich wstydzić.jestem zaskoczony pani decyzja tymi kandydatami. Stać panią na więcej

Grojecczanka; 10 lutego 2024, 11:58

Na Panią Kozłowską a zwłaszcza na Pana Piatkowskiego, niby społecznika, po tysiąckroć NIE

do Obiektywnie; 11 lutego 2024, 10:36

osoby Które zostały wymienione faktycznie robią ogrom dla społeczeństwa w Grójcu, ale takie osoby nie zawsze chcą i dobrze się czują będąc u władzy - takim osobom trzeba tylko pomagać w działaniach. Jeśli chodzi kandydatkę na burmistrza panią Monikę to z tego co wiem także społecznie organizowała wiele inicjatyw, jak choćby warsztaty dla kobiet, kursy tańca i spotkania i pewni jeszcze inne rzeczy o których może nie słyszałem. Za to pozostali kandydaci chyba akurat czymś takim się nie wykazali, bo błyszczeć na zdjęciach i przecinać szarfę to każdy potrafi. Poza tym każdy z nich już miał okazję się wykazać i nic poza arogancją sobą nie reprezentują dlatego teraz KOBIETA ma mój głos. proponuję w miarę dobrze obserwować kampanię i nie zwracać uwagi na obiecanki w stylu " wybudujemy kompleks rekreacyjny nad zalewem w Głuchowie i jeszcze inne tego typu śmieszne i niedorzeczne pomysły.

Berta; 11 lutego 2024, 11:04

Pani Kozłowska w obecnej placówce nie potrafi zarządzać a co dopiero jak zostanie burmistrzem

do do Obiektywnie 10:39; 11 lutego 2024, 12:34

Kwestią dyskusyjna, proszę zgłębić ile taki działań było z własnej inicjatywy tej Pani, a ile w ramach działań samorzadowych. Proszę zerknąć na ostatni filmik tej Pani na zebrra.pl - to lelum polelum, żadnych konkretów, tylko ciężkie westchnienia. Np. wsparcie dla przedsiębiorczych kobiet, jakie? Spotkania integracyjne, zajęcia z samoobrony? Czy też gloszone 15 min., trudno zrozumieć o co chodzi, bo nawet z krańców gminy do szkoły przychodni itd. nie jedzie się chyba dłużej. Tu nie ma konkretów, tylko medialne przedstawienie.

Miarka ; 11 lutego 2024, 14:42

Nie dla tej Pani, ma parcie na karierę i zresztą można zobaczyć kto ją reprezentuje .Sama klika Mariusz P.z parciem,Jurant to każdy wie i zna. Tragedia!!!

do do do Obiektywnie; 11 lutego 2024, 15:52

moim zdaniem lepsze lelum polelum niż konkretne obiecywanie różnych inwestycji, których nikt nie jest w stanie sprostać. No ale czas pokaże kto wygra i co będzie w stanie zrobić. Dla mnie zwyczajnie pozostali kandydaci to osoby nic sobą nie reprezentujące powielające te same śpiewki co poprzednicy a życie i tak idzie swoją drogą z nimi czy bez nich. Panowie Karol i Dariusz przez 5 lat nie potrafili porozumieć się w najprostszych sprawach a jedynym ich celem jest dopiekanie sobie nawzajem. A Dariusz P - cóż kandydat jakich mało sprzedał się w poprzedniej kadencji PiS , bez kultury za to z wysokim ego. Do mnie oni nie trafiają i nie trafią. Może będzie ktoś jeszcze inny - Na obecną chwilę Kobieta ma mój głos i nie tylko mój

Ta oani Kozłowska; 11 lutego 2024, 18:36

Niech ta pani zaprosi do Grójca Tuska i zada mu pytanie czy nadal polskośćvti nienormalność, czy Polska to ch., d. i kamieni kupa, czy zlikwiduje CPK i atom, czy zamknie Turów i Bełchatów, czy sprowadzi znowu śmieci i stare wiatraki niemieckie do Polski,
A sama pani niech odpowie na pytanie czysto prawda, że głównym kryterium przyjmowania do PO jest umiejętność kłamania ludziom prosto w oczy i czy zgodnie z doktryną Neumanna zagwarantowali jej bezkarność w razie wpadki.
I kiedy poda 100 konkretów dla Grójca.
PO trupach do celu? Dla kariery zrobi wszystko?
A co na to rodzina, bo znajomi już zareagowali i są byłymi.

Grójec 365; 11 lutego 2024, 20:09

Żal d. ściska na tych nowych kandydatów. Spinają się, prychają, hurgotają , mało się nie posrają.
A ich przydupasy to mydlłki. Odraza i wstręt.
Niech już lepiej Gwiazda wygra w pierwszej Turze. On przynajmniej jest normalny.

Filmik; 11 lutego 2024, 22:21

Chyba ekspertowi od sportu ze sztabu Kozłowskiej pomyliła się Samoobrona z taekwondo.

same tuzy … była dyrektor oświaty w Grójcu i jej sztab Organisciak Jurant Prykiel Pachocki, wcześniej nie stworzyli masowego sportu w Grójcu to swoje bajki przedwyborcze niech wyślą do Szczebrzeszyna

Witkacy; 11 lutego 2024, 22:42

To jakas porazka

Olka; 11 lutego 2024, 22:48

Pan mariusz to juz nam jednego burmistrza wspierał i zachwalał i marny tego efekt. Teraz będzie to samo

do Grójec; 12 lutego 2024, 00:35

A czy Ty kiedyś rozmawiałeś z Gwiazdą ? W ciągu 2 minut potrafi poruszyć kilkanaście tematów aby nie udzielić odpowiedzi :-) a daj spokój - no chyba , że to Twój brat , to zrozumiałe

Brak zaufania; 12 lutego 2024, 09:31

Nie jestem w stanie zaufać tej Pani.

Po platformie; 12 lutego 2024, 10:06

PO i Kozłowska.
To nie przypadek. Swoja poszła do do swoich.
Zdrady, kłamstwa i oszustwa dla korzyści mają w kodach genetycznych.
Dostaniemy od pani kandydatczyni odpowiedź na pytanie o stosunek do polskości i doktryny Neumanna?

Do Brak zaufania; 12 lutego 2024, 10:48

Trudno się dziwić, bo Pani Kozlowska potrafi manipulować sytuacjami, informacjami. Swojego czasu, będąc jeszcze pracownikiem UGiM przekonywała mieszkańców okolicznych miejscowości co do powstania lotniska w Słomczynie, że to tylko takie małe samolociki biznesowe będą. Jakvsię okazało, to miało powstać potężne lotnisko . Kobieta kameleon, nie ufam!!

Mieszkanka Grojca; 12 lutego 2024, 18:32

Popieram PO, nigdy nie zagłosuję na P. KOZŁOWSKĄ

start ; 12 lutego 2024, 20:25

Pan Mariusz to startował z list p. Stolarskiego, p. Gwiazdy a teraz p. Kozłowskiej ....

Zadowolony; 13 lutego 2024, 14:02

Ja zagłosuje na panią Kozłowską bo wszystko w Grójcu będzie na 15 minut.

Do zadowolony; 13 lutego 2024, 14:38

Chyba na 5 minut, a nie 15.

Re; 13 lutego 2024, 16:08

Program poproszę

mieszkanka Grójca; 13 lutego 2024, 21:05

A ja zagłosuję na kobietę. Dość mam już tych pomyj wylewanych na sesjach i obiecanek. Nic mnie nie obchodzą żadne Tuski i Noumany czy inne partyjniaki, Głosuję na człowieka nie na partię w tym przypadku na Panią Monikę

Do mieszkanka Grójca; 14 lutego 2024, 09:19

Ta kobieta jest Tuskiem, Sienkiewiczem, Kierwińskim, Neumannem, wszystkim tym co PO robiło, robi i zamierza robić. To tak dla wyjaśnienia dla ułomnych. I nie dlatego ułomnych, że ciężko myślą, tylko dlatego, że wydaje im się, że ktokolwiek się da nabrać na zwody i fałsze tej pani, zdeprawowanej jak cała jej partia, karierowiczki. Kto jest członkiem tej partii, nie może być ani prawdomówny, ani praworządny, ani godny zaufania. Kto tak postępuje, nie ma nawet odrobiny zdolności bycia wiarygodnym.

Do Do mieszkanka Grójca; 14 lutego 2024, 12:54

Dobrze, że nie jest Kaczyńskim, Morawieckim, Suskim, Bielanem, Jakim, Obajtkiem i innymi, którzy tak bardzo nas oszukali, znieważyli i na nas się wzbogacili.

Mieszkaniec Grójca; 14 lutego 2024, 14:21

Zgadzam się z większością komentarzy, zdecydowany brak charyzmy ze strony kandydatki, rzuca się też w oczy stara zatwardziała klika, jak ktoś już wspomniał p.Pachocki, Prykiel itp. mistrz lansu. Nie wystarczy organizacja pikników, brak siły i wyrazistości wśród Pani i kolegów którzy jak dotąd byli wierni p. Biedrzyckiemu zniechęca . Głosowałem na PO ale nie tym razem.

Re do do mieszkanka Grójca; 14 lutego 2024, 14:46

Dobrze dla ciebie i tobie podobnych.
Nikt na Polakach tak się nie wzbogacił jak PO i reszta obecnej koalicji 8 gwiazdek. Prywatyzacje, FOZZ i kolejne afery, z których same trzy największe sumują się kwotą 500 mld, mówią wszystko. To za ich czasów pracowało się za 3 zł/godz., a aferzystów chronił immunitet i doktryna Neumanna. Chroni nadal.
To oni môwili na nasz kraj ch., d. i kamieni kupa. To oni mówili: dwa razy obiecać, to jak raz obietnicy dotrzymać i dotrzymują obietnic tylko ci, którzy w nie wierzą.
Partia oszustów nie ma czego szukać w Grójcu, nigdy nie miała i mieć nie będzie.

Mieszkaniec ; 17 lutego 2024, 19:19

Tak optymalnie jedna kobieta w wyborach na burmistrza- znamienne. Pozostali kandydaci ... pozostaje milczenie i zaduma. Trzeba obudzić i pobudzić Grójec. Panowie i dzieciaki kandydaci co oferujecie (???)

Fozz; 17 lutego 2024, 19:30

O, a brakło informacj o 2 bliźniakach przypadek czy przeoczenie :-) nie pół prawdy. A ja jeszcze pamiętam że pensja była po 5mln. Faje czasy były cooo, chcemy powtórki, bo ja NIE

Na nie; 18 lutego 2024, 10:47

Zgodzę się z tym, ze P. Kozłowska - głównie mistrz lansu. Strasznie sztuczne wszystko z jej strony. Ja jestem na nie.

Nauczyciel ; 19 lutego 2024, 23:36

Nie mogę już słuchać tych wypowiedzi na temat edukacji. Pani Kozłowska już miała okazję dać się poznać jako nauczyciel w roli naczelnika wydziału edukacji i bardzo szybko zapomniała z jakiego środowiska się wywodzi. Rzekoma koleżanka z pracy tłumaczyła, że nie jest już nauczycielem a urzędnikiem państwowym. Teraz jako kandydat na burmistrza jest przede wszystkim nauczycielem..?? Hahaha. Raz przejdzie cygan przez wieś. Nie damy się już oszukać i złapać na czcze gadanie i puste obietnice !

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Jak wybrać odpowiednią, elegancką torebkę? W niektórych sytuacjach niezbędny jest określony i stosowny...
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych na oczach policjantów Wyjątkowym brakiem rozsądku wykazał się 64-letni kierujący...
Poważny wypadek na DK50! Pojazdy stanęły w ogniu We wtorek około godziny 12:20 w miejscowości Dębówka (gmina...
Pomóż Ani wrócić do normalnego życia! Trwa zbiórka dla mieszkanki Grójca Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka dla 36-letniej...
Powiatowe obchody Święta Policji w Grójcu W piątek 19 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.