W poniedziałek jednogłośnie nowym Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Grójcu został radny Ryszard Krzyżanowski.
Wybór był konieczny, bowiem 19 września radna Eugenia Poradzka złożyła rezygnację z funkcji wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Grójcu. Nieoficjalnie wiadomo, że długoletnia radna zdecydowała się na zrezygnować z funkcji wiceprzewodniczącej z powodów zdrowotnych.
Ryszard Krzyżanowski był jedynym zgłoszonym kandydatem. Za jego kandydaturą zagłosowali wszyscy radni obecni na poniedziałkowej sesji.












19 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
21 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia