Konkurs dla mieszkańców, dzieci i młodzieży z okazji Walentynek.
Zasady konkursu:
- Powiedz/Pokaż nam, za co kochasz nasze miasto i gminę?
- Opublikuj swoją pracę (zdjęcie, rysunek, praca plastyczna, artykuł, filmik) w komentarzu pod tym postem.
- Na materiały czekamy do środy 16 lutego do 22:00.
- W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież. Zgoda na udział w konkursie, to publikacja pracy dziecka ze swojego profilu społecznościowego i podpisanie jej imieniem dziecka.
Nagrodami w konkursie , będą upominki z logiem #GrójecTuDojrzewaSmak
Prace należy publikować pod postem na profilu burmistrza Grójca Dariusza Gwiazdy:













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia