Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Wysokiej jakości pudełka tekturowe

23 sierpnia 2023; 19:55

Materiał promocyjny

Małe i duże, kolorowe z nadrukami i naturalnie beżowobrązowe, podłużne i foremne, z paskiem klejowym i bez – mowa tu oczywiście o pudełkach kartonowych, a więc najbardziej popularnych opakowaniach służących do wysyłki i transportu oraz przechowywania produktów.

Znawcą tematu jest polska, rodzinna firma Viki Family - http://viki.com.pl, która od 1981 roku produkuje opakowania tekturowe.

Wszechobecne wysyłki i handel prowadzony na masową skalę za pośrednictwem Internetu – e-commerce nie mogą istnieć bez opakowań – nie da się w końcu wysłać odzieży, kosmetyków, zabawek, części mechanicznych, mebli, biżuterii, żywności, farmaceutyków, książek czy elektroniki bez odpowiedniego zapakowania, które będzie odpowiadało za bezpieczeństwo przesyłki w transporcie i podczas magazynowania. Choć ostateczny odbiorca raczej nie zwraca uwagi na to, w co przesyłka jest zapakowana, to już sprzedawca przykłada do opakowania dużą wagę, dlatego też optymalnym rozwiązaniem dla handlu internetowego są pudełka tekturowe wysyłkowe – w skrócie E-CO BOX. Są trwałe i posiadają pasek klejowy, który usprawnia sam proces pakowania produktów do wysyłki.

Oczywiście pudełka tekturowe są niezbędne nie tylko do wysyłki towarów zamówionych w sklepach internetowych, ale też ogólnie wspomagają pracę przedsiębiorstw produkujących wszelaki asortyment. Możliwość zamówienia i dopasowania opakowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb jest kluczem do bezpieczeństwa magazynowanego i transportowanego asortymentu. Oferta Viki Family zawiera najwyższej jakości opakowania tekturowe – zarówno pudełka jednolite w różnych rozmiarach i konfiguracjach, jak i pudełka z nadrukiem firmowym, dzięki czemu już samo opakowanie może być nośnikiem dowolnej informacji – logo, dane kontaktowe, a nawet bardziej złożone wielokolorowe grafiki.

Bardzo ważnym dla świadomych przedsiębiorców aspektem jest sam proces produkcji opakowań tekturowych – jakość produktów to jedno, ale szalenie istotna jest też jakość produkcji. W przypadku firm takich jak Viki Family jest to posiadanie certyfikatu ISO, który mówi, że producent wykonuje swoją pracę z uwzględnieniem wszelkich norm i standardów branżowych. Równie ważne jest tu też posiadanie certyfikatu FSC, który mówi odbiorcom produktów, że producent do wytworzenia opakowań wykorzystał wyroby z drewna i papieru pochodzące ze źródeł nienaruszających bogactw biologicznych i struktur lasów – w dzisiejszych czasach, kiedy ekologia i szeroko pojęta troska o środowisko są tak ważne, współpraca ze świadomymi przedsiębiorcami powinna być priorytetem.

 

Najnowsze artykuły

Jest przetarg na modernizację stadionu w Grójcu Urząd Gminy i Miasta w Grójcu ogłosił przetarg na przebudow...
Grójecka policjantka na motocyklu, łączy służbę z pasją Czy pracę można połączyć z pasją? Mł. asp. Agata Sławińska...
Piknik Średniowieczny na 1000-lecie grodu obronnego w Lewiczynie Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Grójeckiej i Koło Gospodyń...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Powiślanka Lipsko 1:0 Podopieczni Jerzego Engela jr odnieśli cenne zwycięstwo nad...
Jutro w Grójcu akcja Koalicji Obywatelskiej Kobiety na wybory Już jutro (23 września) w Grójcu o godz.15.30 akcja...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

Wędlina Mięso Garmażerka Grójec Kościelna... Sprzedaż zdrowej mało przetworzonej żywności, a nawet bez konserwantów...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.