Zapraszamy na wystawę fotografii Klaudiusza Adamskiego-Kazimierskiego, pt. CISZA. Otwarcie w czwartek 17 października o godz. 18.00 w Galerii GOK.
Klaudiusz Adamski-Kazimierski - urodzony w Grójcu 1988 roku. Słuchacz roku dyplomowego Studium Fotografii przy ZPAF. Absolwent roku podstawowego i warsztatowego Studium Fotografii przy ZPAF. Od 2010 roku członek SPZG. Przed rozpoczęciem nauki w studium, Klaudiusz zaprezentował swoje prace na indywidualnej wystawie zatytułowanej Grójec nocą. Konsultantem artystycznym ekspozycji był Michał Browarski. Obecny na wernisażu Andrzej Mitan - performer, kompozytor, animator - bardzo wysoko ocenił wartość artystyczną zdjęć.

ma, gokgrojec.pl













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
2 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
15 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia