W minioną sobotę, 28 czerwca 2025 roku, na terenie hali sportowej „Spartakus” odbyła się kolejna wyprzedaż garażowa. W wydarzeniu wzięli udział głównie mieszkańcy Grójca i okolic, którzy mogli sprzedać lub wymienić rzeczy ze swoich domowych zbiorów: ubrania, książki, zabawki czy sprzęt codziennego użytku.
– Cieszy nas, że wyprzedaż pozostaje inicjatywą oddolną i sąsiedzką bez udziału profesjonalnych handlarzy. Dzięki temu wydarzenie zachowuje swój lokalny charakter i służy przede wszystkim mieszkańcom – podkreślił Jarosław Rupiewicz - Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Grójec, będący gospodarzem wydarzenia.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejną edycję przewidywaną na przełomie sierpnia i września!














wczoraj, 23:09
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
wczoraj, 17:06
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 03:26
Pożar budynuk szkoły w Kruszewie. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażaków
8 dni temu
Nowa inwestycja logistyczna pod Grójcem. PepsiCo wybuduje magazyn napojów za 50 mln dol.
9 dni temu
Ogłoszenia