Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zakażony członek komisji wyborczej w Jasieńcu

3 lipca 2020; 22:20

Grojec24.net

13 komentarzy

Niedługo po niedzielnych wyborach okazało się, że jeden z członków komisji obwodowej w gminie Jasieniec dostał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Przy wyborach, w innych komisjach pracowali też członkowie jego rodziny. Wcześniej wszyscy uczestniczyli w szkoleniach organizowanych w Urzędzie Gminy. Część osób, z którymi miał kontakt zakażony już jest na kwarantannie, inni po nadzorem sanepidu. Testy do badań będą pobierane też od urzędników - informuje "Echo Dnia".

News will be here

Wójt gminy Jasieniec Marta Cytryńska powiedziała Polskiej Agencji Prasowej, że po I turze wyborów okazało się, że jedna z pań, która pracowała w komisji obwodowej w gminie Jasieniec, ma pozytywny wynik na obecność koronawirusa. - Osoba ta nie wykazywała żadnych objawów – zaznaczyła wójt.

Podgrójecka gmina może mieć kłopot z komisjami obwodowymi przed drugą turą wyborów prezydenckich. - Jest to o tyle niepokojące, że najbliższe osoby, czyli małżonek i teść, też były w komisjach wyborczych w pozostałych obwodach. Jeżeli dojdzie do tego, że będą mieć wynik pozytywny, to okaże się, że we wszystkich komisjach na terenie gminy była osoba z wirusem - wyjaśniła Cytryńska.

TAGI:

Komentarze (13):

Do Pisiorow; 4 lipca 2020, 07:58

Macie swoje wybory, teraz będzie kolorowo....

Ramzes ; 4 lipca 2020, 09:00

A pamiętacie jak na tym forum pytałem się czy wszystkie osoby pracujące w komisjach będą miały przeprowadzony test na obecność koronawirusa. Amen.

Hania; 4 lipca 2020, 09:20

Dlaczego nie testuje się członków komisji ?

Kamil; 4 lipca 2020, 09:52

I bardzo dobrze. Może przejrzą na oczy, ze Morawiecki kłamie zenie ma pandemii, seniorzy zapraszam zmasowanej do głosowania.
Z drugiej strony jak nie będzie komisji w Jasiencu to może mnie zagłosuje roli oków na swoj kochany PiS

Do POpaprańców; 4 lipca 2020, 10:27

Zmieńcie Konstytucję i wpiszcie kierowniczą rolę PO, jak przed laty PZPR. Wtedy nie będzie wyborów.

MS; 4 lipca 2020, 12:01

Zamknąć gminę Jasieniec

Ss; 4 lipca 2020, 15:00

Jasne wszędzie wirus tylko na wiecach wyborczych wirusa nie ma? Kandydaci na prezydenta jeździ i jeżdżą po całej Polsce, spotykają się z ludźmi, żadnych zachowanych odległości, żadnych maseczek, robią sobie selfie i nikt nie jest chory, czyżby i imię wyborów tak narażali swoje zdrowie i życie? Nie sądzę, głupotawirus i tyle

Ss; 4 lipca 2020, 15:01

A wy nadal wierzycie w tego wirusa???

Armagedon202; 5 lipca 2020, 08:17

Do Ss ,a może sam jesteś nościelem koronawirusa covid-19? Skąd wiesz, a piszesz takie głupoty . Może sam ludzi zarażasz durniu.

wyborca; 5 lipca 2020, 16:39

W gminie wareckiej maseczki nie obowiazuja czlonkow komisji z ramienia PSL brakuje im powietrza i kasy i dla tego drugiego musza byc w komisjach

Ramzes ; 6 lipca 2020, 11:44

Panowie i Panie szanowni włodarze całego terytorium Grojca .Jestem człowiekiem i waszym elektoratem o którego powinniście dbać. Dlatego apeluję do Was abyście spowodowali iż wszyscy uczestniczący w pracach komisji byli przebadani na obecność koronawirusa. Wówczas będę czuł się w miarę bezpiecznie oddając swój głos w wyborach prezydenckich.

AW; 6 lipca 2020, 13:22

W mediach podano informację, że pozostałych 6 -ciu członków komisji, w ktorej pracowała zakażona kobietacma juz zrobione testy i czeka na wyniki. TO NIE JEST PRAWDA!!!! Zbadano tylko męża i teścia. Jest poniedziałek g. 13 sta. Mam kontakt z osobami z komisji w Boglewicach które do tej pory nie doczekały się na badanie. A media mówią co innego.

Bb; 6 lipca 2020, 16:50

Ta pani też pracowała za

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Przeciwzapalne właściwości ziół – kurkuma i mastika Stan zapalny jest normalną odpowiedzią organizmu na urazy i...
Jak dobrać opony do quada i motocyklu? Wybór odpowiednich opon do quada lub motocykla jest...
Nie żyje znany i lubiany mieszkaniec Grójca Był osobą niezwykle szanowaną i lubianą przez mieszkańców...
ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.