Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zamiast być w domu, pili alkohol i... pobili mężczyznę

9 kwietnia 2020; 10:02

Informacja prasowa

2 komentarze

Podczas gdy większość sumiennie przestrzega obowiązujących przepisów o ograniczeniu swobodnego przemieszczania się i pozostaje w domu, są jednak i tacy, którzy za nic mają zdrowie swoje i innych osób. Mieszkańcy powiatu grójeckiego wykazali się skrajną nieodpowiedzialnością przyjeżdżając do sklepu w czworo po alkohol i bijąc przypadkowego mężczyznę.

News will be here

W niedzielny poranek grójecki dyżurny otrzymał zgłoszenie o pobiciu 57-letniego mężczyzny, do którego doszło w Grójcu. Przed sklep monopolowy przyjechał volkswagen, w którym siedziały cztery osoby, w tym dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn, którzy wysiedli kupić alkohol. Przed tym samym sklepem pojawił się pokrzywdzony. Doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, która zakończyła się przewróceniem 57-latka i skopaniem go po całym ciele. Następnie młodzi mężczyźni dołączyli do koleżanek i odjechali.

Już w poniedziałek policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch (23 i 25 lat) mieszkańców gminy Grójec. We wtorek obaj usłyszeli zarzuty pobicia, przyznali się i dobrowolnie poddali karze. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Ponadto w związku ogłoszonym stanem epidemicznym osoby poruszające się samochodem muszą liczyć się z odpowiedzialnością za złamanie zakazu przemieszczania się bez nagłej i konkretnej potrzeby.

Autor: kom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (2):

miejscowy; 9 kwietnia 2020, 11:30

Nie no. Przecież Oni byli w nagłej potrzebie!
Pić się chciało!. Ciekawe, czy kierowca był trzeźwy?
A pobili gościa, bo musieli zaimponować swoim panienką! Na poważnie, to patologia która powinna być przykładnie ukarana przez Sąd.

miejscowy; 9 kwietnia 2020, 11:35

Nie no. Przecież Oni byli w nagłej potrzebie!
Pić się chciało!. Ciekawe, czy kierowca był trzeźwy?
A pobili gościa, bo musieli zaimponować swoim panienką! Na poważnie, to patologia która powinna być przykładnie ukarana przez Sąd.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.