Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zapraszamy na wieczór wyborczy z Grojec24.net!

2 kwietnia 2024; 10:04

Grojec24.net

5 komentarzy

Już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia jedno z najważniejszych wydarzeń dla naszej małej ojczyzny, czyli wybory samorządowe. Ich nieoficjalne wyniki będziemy przedstawiać w relacji na żywo na łamach naszego portalu Grojec24.net. Startujemy w niedzielę po godzinie 21.00. Zapraszamy!

News will be here

W niedzielę 7 kwietnia mieszkańcy wybiorą burmistrzów, wójtów, radnych rad miejskich i rad gmin, a także radnych Rady Powiatu Grójeckiego oraz radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Nadchodzące wybory będą niezwykle ważne, bowiem od nich będzie zależało kto przez najbliższe pięć lat będzie decydował o naszych lokalnych sprawach.

Przez ostatnie tygodnie na łamach Grojec24.net staraliśmy przekazywać najważniejsze informacje na temat zbliżających się wyborów. Można było u nas znaleźć sylwetki kandydatów na burmistrzów i wójtów, a także listy kandydatów na radnych. Wszystkie artykuły na ten temat znajdują się TUTAJ.

Już dzisiaj zapraszamy na wieczór wyborczy z Grojec24.net. Startujemy w niedzielę po godzinie 21.00.

TAGI:

Komentarze (5):

Mieszkaniec; 2 kwietnia 2024, 12:15

Jaki wieczór wyborczy . Ks. Proboszcz z Miłosierdzia w 1 dzien Świąt o 9 agitował , żeby nie głosować na PiS bo przez 8 lat doprowadził do bałaganu w dokumentacji Parafi.

Grójczanin; 4 kwietnia 2024, 14:18

Niedługo wybory, nie dajmy się omamić jeszcze aktualnym radnym. Za to, że zezwalali na tzw. dziką zabudowę w Grójcu powinni się wstydzić i wycofać swoją kandydaturę. W maju 2019 roku za uregulowaniem zabudowy byli tylko radni: Szymańczak, Moskal, Piwarska, Dulemba, Molenda, Lubowiecka. Feliksiak wstrzymał się od głosu. Pozostali radni większością głosów odrzucili tą uchwałę. CZAS ZMIENIĆ RADĘ, NALEŻY GŁOSOWAĆ NA NOWE OSOBY.

Do mieszkaniec ; 4 kwietnia 2024, 14:39

Te kusy jełopie, co miał PiS do dokumentacji parafii?

Do Grójczanin; 4 kwietnia 2024, 14:43

A dokładniej na nowe osoby, nie z komitetów starych radnych.

Do Grójczanina; 4 kwietnia 2024, 15:14

zadziałali pod pod publiczkę, bo wiedzieli, ze nie mają większości, następnie już robili swoje i za blokiem na ul Mszczonowskiej zagłosowali wszyscy..Wszystkie zmiany planu przestrzennego zagospodarowania pod deweloperów , zgodnie raczki w górę. Przeciw byli radni z klubu pis, też pod publiczkę. Jeśli by chcieli coś zmienić to się składa wniosek. Wniosek jeden, Rada w tym stanie osobowym do likwidacji, ale czy to realne?...myślę, że nie, poukładali się na listach wyborczych posiłkując się starymi wyjadaczami, którzy nic dla miasta nie zrobili, jedynie pobierając diety.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Zapadł wyrok sądowy za znieważenie policjantów z Grójca. Na żywo i w sieci 52-letni mężczyzna oraz jego 24-letnia córka usłyszeli...
Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm! Nadchodzi 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Adaptogeny – jak wpływają na zdrowie? Adaptogeny stanowią interesujący obszar w dziedzinie...
Dlaczego warto zdecydować się na podjęcie pracy tymczasowej? Rozważasz elastyczność w zatrudnieniu i poszukujesz ścieżki...
Dwie kobiety na dłużej zapamiętają spotkanie z funkcjonariuszami Kolejne zatrzymane prawa jazdy to owoc pracy policjantów z...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.