Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zaprojektuj teren wokół zalewu w Głuchowie - do wygrania 15 tys. zł

22 października 2014; 14:06

Grojec24.net

16 komentarzy

Burmistrz Grójca ogłosił konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów rekreacyjno - wypoczynkowych wokół zbiornika wodnego w miejscowości Głuchów. Do wygrania nagroda pieniężna w wysokości: 15 tys. zł.

News will be here

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów rekreacyjno  - wypoczynkowych wokół zbiornika wodnego w miejscowości Głuchów z możliwością późniejszej realizacji.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby fizyczne lub zespoły autorskie, jak również firmy i projektantów zajmujących się kształtowaniem przestrzeni publicznych oraz inne osoby spełniające wymagania Regulaminu.

Prace należy składać do 20 stycznia 2015 r. do godziny 15:00, w Sekretariacie (pok. 22) w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu, ul. J.Piłsudskiego 47, 05-600 Grójec

Dokumenty do pobrania tutaj:
http://www.grojecmiasto.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3439:ogoszenie-konkursu&catid=11:ugim-inne&Itemid=44

grojec.eu

TAGI:

Komentarze (16):

frajer; 22 października 2014, 18:31

Ale jazda!!! Jacek, czy Tu nas uważasz za kompletnych kretynów? Teraz? Teraz to robisz? Czemu nie trzy lub pięć lat temu gdy Cię o to prosiliśmy? Teraz to mamy Cię tam gdzie Ty nas przez trzy i pół roku po wyborach!!!

wyborca; 22 października 2014, 19:14

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

frajer; 22 października 2014, 19:27

Ach Jacku, nie zapomnij także o jakiejś ścieżce rowerowej do zalewu z Grójca. Byłoby miło gdyby powstała razem a nie za kolejne 4 lata.

gość; 22 października 2014, 20:48

Suppper!!!!!! Komentarz oczywiście.

bio; 22 października 2014, 21:10

hahaha ja mam pomysł na tężnie termalne w Głuchowie. Ciepło do nich popłynie z pobliskiej biogazowni

frajer do bio; 22 października 2014, 22:01

Wiesz, to głupi pomysł nie jest, jeśli wiesz oczywiście jak wygląda i działa prawdziwa biogazownia. Wątpliwe to jest bo najwięcej wie pewna ekipa z Grójca pokazująca tylko te, które wzbudzają niechęć takich fachwców w kwestii wytwarzania energii jak Ty

WGR do frajer; 23 października 2014, 09:54

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

frajer do WGR; 23 października 2014, 10:53

no dawaj WGR. Powiedz jak to biogazownia w Liszkowie capi. Ale nie zapomnij również o biogazowni w Grzmiącej i innych wykonanych odpowiednio technologicznie, które w żaden sposób nie \"umilają\" swą działalnością sąsiadom życia. Powiedz również o ewentualnych zyskach gdyby taka instalacja była własnością Gminy, nie prywatnego inwestora.

nikt; 23 października 2014, 12:16

Panie burmistrzu
A w jaki sposób wyeliminować fetor jaki jest nad zalewem z \"pulpy\" Głuchów?

WGR do frajer; 23 października 2014, 13:18

Widać nie czytasz ze zrozumieniem.
Absolutnie nie zajmuję stanowiska w sprawie samej inwestycji w byłych zakładach Grabka w Kośminie, ponieważ nie jestem w tej dziedzinie ekspertem.
Jedynie zaznaczyłem, że to nie mieszkańcy Grójca, tylko ci z Kośmina z z Głuchowa !!!
Natomiast zdecydowanie nie popieram działań G. Banasika i jego zwolenników, którzy próbują zrobić karierę, robiąc szum wokół ewentualnej biogazowni, o której bladego pojęcia nie mają (podobnie jak Ty !!!).

Ponadto nie wiem, czemu administrator ukrył mój poprzedni komentarz ?! Czyżby kolejny kolega G. Banasika ?!

Redakcja; 23 października 2014, 13:24

Do WGR: komentarz został ukryty z powodu naruszenia regulaminu, a dokładniej: 3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi, które: f) zawierają dane osobowe osób trzecich.

WGR do Redakcja; 23 października 2014, 13:38

W takim razie przepraszam; mój błąd.
Uprzejmie proszę u ukrycie nazwiska z mojego komentarza (lub zmianę na \"Grzegorz B.\") i przywrócenie go.

frajer do WGR; 23 października 2014, 19:15

A widzisz, sorki rownież, nieopatrznie uznałem, że pod ukrytym przez Redakcję komentarzem kryją suę brednie o biogazowniach, którymi non stop straszeni są ludzie mający nikłe o tym pojęcie. Sztandarowy ich \"produkt\" to Lisówek, w którym w rzeczy samej capi. I uwaga, nie jestem zwolennikiem budowy biogazowni w Głuchowie oraz substratów, którymi miała być zasilana, dziwi mnie jednak fakt braku chęci jej budowy w miejskiej oczyszczalni ścieków. Nie prywatnie, inwestorem powinna być gmina.

nick; 24 października 2014, 10:25

No właśnie: tu chodzi o to,że ktoś może na tej biogazowni zrobić dobry biznes.Jak okoliczni ambitni nieudacznicy z zielonej nieprawdy i czystej gminy maja to znieść? ZAWISC, ZAZDROSC was gnębi. Sam pomysł tej inwestycji jest bardzo dobry i nie ma wątpliwości, że bezpieczny http://wiadomosci.tvp.pl/17298474/energia-w-ludziach

Milo; 25 października 2014, 14:37

obiło mi sie o uszy, że w Słomczynia mają być postawione wiatraki.Czy to prawda. Byłaby dopiero wpadka i pewnie te zużyte z niemie

frajer do Milo; 26 października 2014, 21:46

Ty z Polski jesteś czy przybysz?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.