Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zaproszenie na dzień otwarty w LO Grójec

10 marca 2017; 12:09

Informacja prasowa

40 komentarzy

Dzień Otwarty w 2016 roku (fot. LO Grójec) Dzień Otwarty w 2016 roku (fot. LO Grójec)

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. Piotr Skargi w Grójcu zaprasza Gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli na DZIEŃ OTWARTY w LO GRÓJEC.

News will be here

Dzień otwarty odbędzie się 16 marca 2017 roku (czwartek) w godzinach 14.30 – 16.30 w budynku Liceum ul. Poświętne 17 w Grójcu.

TAGI:

Komentarze (40):

Żenua:); 12 marca 2017, 21:26

Drodzy Rodzice, jeśli Wasze dzieci odnoszą jakieś sukcesy, są chętni do nauki, mają zainteresowania, chcą chodzić do szkoły gdzie jest miła atmosfera, kompetentni,mili i przyjaźni nauczyciele, to.......poszukajcie innej placówki.
A kiedy już zdecydujecie się na LO w Grójcu, warto udać się do dyrekcji, niech pokażą statystyki ile procent uczniów na półrocze (zwłaszcza w pierwszych klasach) ma oceny niedostateczne, bądź dopuszczające. Naprawdę uwierzcie, to bardzo ważne pytanie.Bo już po pierwszym semestrze, może okazać się, że dziecko jest debi.. i powinno iść do zawodówki.

30latka; 13 marca 2017, 20:48

16 lat to trudny wiek, by nastolatek decydował o swojej przyszłości. Mając jednak wybór- drugi raz wybrałabym LO w Grójcu, bo mimo mitów o okropnych nauczycielach- jak chcesz coś osiagnąć to sobie poradzisz na "górce".
Sprawdźcie statystyki jak dobrze uczniowie z liceum zdaja maturę i dostają się na dobre-dzienne studia!
A pojedyncze jednostki nauczycieli, którym pieniądze i wysokie mniemanie o sobie przesłoniły świat zdarzaja się w każdej szkole.

Polecam LO w Grójcu.

DoŻenua; 13 marca 2017, 20:57

Jak sie nie uczą to i mają... podstawa programowa wszędzie jest taka sama wiec w każdym lepszym liceum będą wymagać żeby materiał opanować a nie przepychać z klasy do klasy gdzie później pół Polski to magistrowie po uczelniach o których nikt nie słyszał, moze lepiej od razu zająć sie sadem rodziców a nie pchać sie do liceum

; 14 marca 2017, 12:40

do DoŻenua

Nie ma nic gorszego niż szufladkowanie..... Sadem rodziców powiadasz? Ten
, kto w wieku 16 lat wie, ze jego przyszłość to sad wybiera Nową Wieś lub Jasieniec...... Wiele dzieci wysmiewanych sadowników to farmaceuci, lekarze, absolwenci Politechnik itd., a czysty Grójec nie jedną mendę- menela ma w swoich kręgach

Bo; 14 marca 2017, 14:55

doZenua to obstawiam nauczyciel LO. Takie slowa się slyszy na zebraniach... niestety.

Jutro; 15 marca 2017, 16:42

Jutro DZIEŃ OTWARTY.
Drodzy Rodzice, nie zapomnijcie o najważniejszym,
udać się do dyrekcji z pytaniem jaki procent uczniów w poszczególnych klasach to uczniowie z ocenami dopuszczajacymi i niedostatecznymi.
TO BARDZO WAŻNE. NIECH POKAŻĄ WAM TE STATYSTYKI,
Bo już na pierwszym zebraniu może się okazać, że usłyszycie " jak się nie uczą, to i mają.."

DoŻenua; 15 marca 2017, 19:26

do Bo, no musze Cię zawieść ale obecny uczeń :P

Do DoŻenua; 15 marca 2017, 20:21

Hahahaha.
No teraz to przeszedłeś samego siebie:))
Obecny uczeń ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha,
DOBRE:)
30latka i DoŻenua to ta sama osoba przecież. To można zauważyć po częstotliwości wpisów chociażby:) 9 min później. Uwierz, chodzę na zebrania i wiem jaki jest język nauczycieli. To samo jest w Twoich wpisach....
Jedno zdanie mnie tylko zastanowiło...
"A pojedyncze jednostki nauczycieli, którym pieniądze i wysokie mniemanie o sobie przesłoniły świat zdarzaja się w każdej szkole".
Kto to mógł napisać? ?
Ciekawe?
Kurcze, tego nie wiem.... mogę się tylko domyślać:)

DoŻenua; 15 marca 2017, 23:21

Nie potrzebuje przechodzić nikogo, i to że ktoś dodał post 9 minut później to chyba normalne bo jest nowy wpis to można go przeczytać. Super rodzic chodzący na zebrania wow, to może przepisz swoje dziecko i nie będzie problemu, że są pały i dwóje. Zapewne chodzi o matematyke u pani Wócik.... Sama mnie uczy i zgodze sie z tym ze jest dużo jedynek ale chyba chodzi właśnie o to żeby bolało teraz póki jest na to czas a nie na maturze gdzie już będzie za późno. Mimo słabych ocen (chociaż da sie dostać także dobre oceny jeśli ktoś chce i to bez korepetycji) uczy bardzo dobrze i nic nie można jej zarzucić tak samo jest z jej mężem. Co do angielskiego p. Sarnecka i p. Górnik bo tu też wielkie halo co mają kobiety zrobić jak na poziome liceum ktoś nie umie się przedstawić (1 podstawówka) albo odmienić w czasach czasownika "be" przez osoby (klasa 3 podstawówki) mi też by ręce opadły.

axz; 15 marca 2017, 23:45

No cóż wszyscy są specjalistami od wszystkiego. jak się nie narobić a zrobić, łatkę przyszyć, efekty lajtowego wychowania.

do axz; 16 marca 2017, 08:09

takich specjalistów już wyławiają. Dla ciebie, podejrzewam z pełną kasą jest ok! Twój Pan zrobi event, coś wymyśli, ładne obiecanki, poleje wodą i znowu ludzie zapomną i karawana pojedzie dalej. Na szczęście rodzice coraz więcej mogą, pod warunkiem, że będą mówili jednym głosem

Do doŻenua; 16 marca 2017, 16:20

Uczniem to byłeś 30 lat temu, dziś uczysz bądź dowodzisz tą "gorka". Zapierasz się, że nie ma korepetycji (w klasie mojego dziecka, nie ma osoby, która nie chodzi na korki). Aż ciężko uwierzyć, że uczeń pisze " i zgodze sie z tym ze jest dużo jedynek ale chyba chodzi właśnie o to żeby bolało teraz póki jest na to czas a nie na maturze" albo sypie tekstem: "Super rodzic chodzący na zebrania wow, to może przepisz swoje dziecko i nie będzie problemu, że są pały i dwóje"...
jeśli to będzie zgodne z prawem, to ja opublikuje tu wykres z dziennika elektronicznego i pokaże te statystyki.

English; 16 marca 2017, 19:49

Do doZenua, co do angielskiego, drogi Kolego, to zapomniałeś dodać, że nawet jak ktoś lepiej zna język i potrafi nie raz zagiac sorke, to też ma prz. ..
Z której Ty klasy jesteś w ogóle?

Xyz; 16 marca 2017, 22:01

To że uczniowie mają oceny niedostateczne źle świadczy o szkole czy o uczniu? Chyba się coś tu komuś pomyliło. To chyba dobrze że szkoła nie stawia ocen za nic, tylko czegoś wymaga od tych jakże zdolnych pociech, a jeśli ' zdolna ' pociecha sobie nie jest w stanie poradzić w szkole z tak niskim poziomem to chyba jest coś tu nie tak. Niekompetena kadra? Hm polemizowalabym nad tym. To jest Liceum, także jakiekolwiek wkład własny tu trzeba wnieść nie ma nic za darmo. Jedyne do czego osobiście mogę się przyczepić to często bałagan w kwestii zarządzania Ale to ma na to wpływ wiele kwestii pobocznych typu powiat i "ogromne" dofinansowania na tą placówkę. Także jeśli ktoś zamierza obrażać i wypisywać rzeczy z kosmosu, radzę się lepiej dwa razy zastanowić czy można oceniać tak o, bo tak, czy może jednak lepiej spojrzeć na to bardziej obiektywnie. Co do szkoły, jeśli ktoś faktycznie chce się uczyć, ma zdolności i chęci to nawet tak ' beznadziejna ' szkoła jest dla niego, a nie ludzi którzy myślą ze wszystko będzie z sufitu, taka mała przestroga ( :

Zzzz; 16 marca 2017, 22:09

Te jedynki i dwójki raczej świadczą o uczniu nie o szkole
Osobiście jako osoba z klasy maturalnej ( z podobno zestwawem najbardziej wrednych i podłych nauczycieli ) jestem zadowolona z tego jak jestem przygotowana
Raczej nie mam jedynek od góry do dolu A raczej oceny bardziej pozytywne
Nauczyciele wręcz mówią że sa przeciwnikami korepetycji ( a nie jak jest to powtarzane w plotkach z nauczyciele wysyłają na korepetycje )
Wszystko jest dla ludzi
To jest szkoła nie kino, trzeba się uczyć i pracować a nie płakać jak to ciężko bo sprawdzian bo to bo tamto
Witam w prawdziwym życiu (:

xDD; 16 marca 2017, 22:16

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Prestiż dopiero; 16 marca 2017, 22:25

No nie mów doZenua, że w tej renomowanej "górce" są takie "betony", że nie umieją odmienić czasownika "be"(3 klasa podstawowki), albo jeszcze lepiej, nie umieją się przedstawić (1 kl szk podst), To jakich uczniów tam przyjmujecie? Od ilu pkt?

Obviously_not_bot; 16 marca 2017, 22:53

Są nauczyciele lepsi i gorsi. Ocenianie całej szkoły to pomyłka, bo wrzucamy w ten sposób ludzi do "jednego garnka". Jeżeli ktoś po skończeniu szkoły chce się wyżalić, niech rzuca nazwiskami, a nie pojęciem "szkoła", gdyż jest to krzywdzące dla osób tam pracujących, które jednak dobrze uczą, i jeśli klasa nie prowadzi wojny z nauczycielem, to ten nie patrzy na nich z negatywnym nastawieniem.

...; 17 marca 2017, 23:36

Widać jak bardzo prawda w oczy kole, zgłaszane są komentarze, w których są same fakty o tej szkole. O dziwo większość faktów jest na plus. No ale widać, że wystarczy powiedzieć złe słowo na temat syna dyrektora który naprawdę uczy tam tylko dzięki temu że ma nazwisko... Żadna normalna osoba by go nie zatrudniła. Chciałbym pogratulować osobie, która zgłosiła ten komentarz... Była w nim prawda i tylko prawda... Pisana przez ucznia, który trafił akurat na dobry mix nauczycieli i gdyby miał wybrać jeszcze raz, to akurat na ten profil do tej szkoły by przyszedł. Chciał tylko ostrzec przed niektórymi toksycznymi jednostkami, które potrafią zniszczyć wszelkie ambicję i wzbudzić odrazę do przedmiotu.
Z kosmosu ta opinia się nie wzięła... Gdyby komentarz nie został ukryty, ile ludzie dowiedzieliby się dobrych rzeczy o tej szkole? No ale cóż , tak to jedyne czego się dowiedzą, to tego, że liczy się tam nazwisko... Moja ostatnia nadzieja związana z tą szkołą umarła. ...

?; 18 marca 2017, 15:18

To, że ponad połowa uczniów w klasie ma oceny niedostateczne (i tak jest w każdej klasie tych nauczycieli), faktycznie DOBRZE ŚWIADCZY O TEJ SZKOLE! !!
A DYREKCJA poprostu nie może sobie z tym poradzić.
Może czas wreszcie zmienić dyrekcję
I tu prośba do powiatu!!!

nik6; 19 marca 2017, 08:13

Rodzice bardziej wymagający od innych i od siebie, zgadzają się i cieszą, że ich pociechy wybierają LO w W-wie Piasecznie i ostatnio modne w Bialobrzegach. Gdyby może mieli tu dzieci wplyneliby na te chore zjawiska

Zenujace?; 19 marca 2017, 23:16

"gdyż jest to krzywdzące dla osób tam pracujących, które jednak dobrze uczą"...
A ocenianie wszystkich uczniów, nie jest krzywdzące?
Jak jest mowa o uczniach (połowa klasy), to komentarz,: że betony, że lepiej jak teraz jedynki zabola, niż na mature, że do zawodowki niech pójdą. ....
A jak piszesz o szkole ogólnie, że zła, (nie musisz pisać nazwisk, bo wszyscy zainteresowani zorientowani; )
...
Trzymam kciuki za maturzystów, mam nadzieje, że może nie będzie jak co roku, że jednak trzeba kogoś "udupic", chociaż na ustnym, bo za "madry" był
a egzamin mu poszedł:(

obserwator ;?; 20 marca 2017, 11:45

czytam te wyrafinowane wypowiedzi "kompetentnych" internautów o LO i dziwię się,że taka troska o tę szkołę się wylewa i dobro uczniów: tak naprawdę paru oszołomów i klasycznych malkontentów o złośliwości ponad przeciętnej daje sobie upust nie i patrząc realnie na dobre i złe strony, nawet wiedzą co nauczyciele i dyrektor powinni robić, może tak powinni popatrzeć na swój "ideał"działań, a jak zmieniać to raczej siebie i swoje nastawienie (może i portal na bardziej odpowiedni)

absolwent1; 20 marca 2017, 11:56

O szkole to świadczy to co robią wspólnie ; działania,wyniki i współpraca. To, że są jedynki świadczy o przygotowaniu(lub nie przygotowaniu)uczniów i ich ocenianiu w skali 1-6.
A jeśli co do zmian dyrekcji to może się okazać, że to co dobre z tej szkoły też odejdzie niestety.

warszawiak; 20 marca 2017, 16:07

dobrze, że macie taką szkołę (LO całkiem niezłe notabene) to niektórzy wieśniacy grójeccy mają używkę i pretekst do emigracji do STOLICY.
I tak nas nie przebijecie mimo swojej kasy i arogancji.

do ?; 20 marca 2017, 16:15

Zmienić to powinno się twoje podejście i powiaty.
A Dyrektor powinien olać takich jak ty i podziękować to by miał święty spokój, znam gościa.
Pozdrawiam Pana Dyrektora i szacun !

Do obserwatora pewnie nauczyciela:); 20 marca 2017, 17:22

Twoja wypowiedź jest "kompetentna"
Może zmień portal, na bardziej odpowiedni

Hahaha; 20 marca 2017, 19:26

Niech Dyrektor (cała dyrekcja) "dobry gość" pokaże statystyki ILE OSÓB MA JEDYNKI I DWÓJKI w poszczególnych klasach:)
Czemu wstydzicie się tych statystyk? Przecież notabene, to całkiem niezle LO;)

Ha..........; 23 marca 2017, 15:42

Ty chyba jakiś nawiedzony, albo po ekonomiku. Chcesz statystyk to idź na SGH. TAM SIĘ NIE WSTYDZĄ. ALBO ZAPYTAJ SWOICH KUMPLI Z LO CO JE MAJĄ I ZAŁATWIONE.
A jak ci gość nie odpowiada(dyrektor), to se znajć takiego jak ty m.....a .

warszawiak; 23 marca 2017, 15:52

co za jakiś gniot jedzie tak na swoich ziomali. chyba nie stąd, wiocha i obciach: albo się coś nie udało gościu co?

licealista; 23 marca 2017, 15:59

do h......
a statystyki to sobie zrób jakie chcesz na facebooku i nie wstydź się to ci pomoże.Może!?

Wstyd?; 23 marca 2017, 20:06

A dlaczego nie pokażecie? Wstydzicie się? Czemu?

Grubo; 23 marca 2017, 20:47

Przecież Hahaha nikogo nie obraził.
Dlaczego taki ostry atak na jego komentarz?
Dlaczego go obrazacie:(

do mózgu; 23 marca 2017, 21:42

Pokazać mogą, tylko co z tego? Jeżeli wg Ciebie tylko dobre oceny świadczą o jakości kształcenia to chyba sama nie wiesz co piszesz. Czwórka z LO w Grójcu równa czwórce LO w Mogielnicy? Szczerze wątpię. Przecież nie oceny są najważniejsze a to co w głowie. PS. Dlaczego ciągle jedna osoba dodaje komentarze pod różnymi nickami? Twoje sfrustrowanie sięga chyba zenitu jeśli chodzi o niepowodzenia dziecka w tym grójeckim koledżu.

Po ekonomiku:); 23 marca 2017, 21:56

Ha........, warszawiak, licealista, ale "pojechaliscie":))))
Przepraszam, ale pojechales; )
Pozdrawiam nauczycieli i dyrekcję:)

młody ; 24 marca 2017, 07:14

temu, że nie ma dżemu !!!

ZK; 25 marca 2017, 12:30

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do do mozgu; 25 marca 2017, 17:58

4 w LO w grojcu, to jak 5 w "staszicu"

Do do mozgu; 26 marca 2017, 13:45

Nie jedna osoba, tylko dwie. Ja sfrustrowany rodzic i Ty - osoba z koledżu.

Otwarty na LO; 28 marca 2017, 22:05

Jestem po lekturze artykułu o dniu otwartym w LO na stronie LO.
"Gimnazjalisto dołącz do NAS i się przekonaj jak jest miło być Absolwentem LO Grójec Młody człowieku w myśl słów Horacego „miej odwagę być mądrym”."
... "się przekonaj" najlepszy tekst:)
A zdjęcia odzwierciedlają tłumy przybyłych gimnazjalistów:)
Niezłe "pranie mózgu"

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.