Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zatrzymali 7 praw jazdy. Rekordzistka w Łęczeszycach

9 marca 2021; 13:05

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Policjanci grójeckiej drogówki stale dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu. W ciągu ostatnich siedmiu dni, prawo jazdy straciło siedmiu kierowców za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.

News will be here

Podczas weekendowych służb grójeccy policjanci, nie narzekali na brak pracy. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, zatrzymali 7 praw jazdy kierującym którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o 50km/h.

Rekordzistką niechlubnej listy była kobieta kierująca hondą, która w obszarze zabudowanym w miejscowości Łęczeszyce jechała z prędkością 112 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 62 km/h. Za popełnione wykroczenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami straciła prawo jazdy na trzy miesiące oraz została ukarana wysokim mandantem karnym.

Policjanci apelują o zachowanie rozsądku i odrobinę wyobraźni. Statystyki nie kłamią. Najczęstszymi przyczynami zdarzeń drogowych są alkohol i nadmierna prędkość.

Kierowco! Bezpieczeństwo na drodze zaczyna się od nas samych!

Kierowco PAMIĘTAJ!

W przypadku, gdy przekroczysz prędkość dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym Twoje prawo jazdy, decyzją administracyjną wydaną przez właściwego starostę, zostanie zatrzymane na trzy miesiące. Zostaniesz również ukarany mandatem w kwocie od 400 do 500 zł oraz otrzymasz 10 punktów karnych.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.