Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zatrzymano grupę okradającą tiry. Policjanci znaleźli także ponad pół kilograma narkotyków

20 lutego 2019; 12:39

Informacja prasowa

4 komentarze

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Kryminalni z Grójca zatrzymali pięć osób podejrzanych o kradzieże z naczep tirów zaparkowanych na stacjach benzynowych na terenie całego kraju. Jeden zatrzymany posiadał dużą ilość amfetaminy i marihuany. Dwie zatrzymane osoby najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

News will be here

W ostatni weekend grójeccy policjanci na podstawie własnych ustaleń oraz analizy materiałów prowadzonych postępowań zatrzymali pięć osób (27-43 lata) podejrzanych o włamania i kradzieże z tirów, które miały miejsce w latach 2017-2019. Z naczep kradzione były to m.in. artykuły spożywcze, kawa, elektronarzędzia oraz odkurzacze. Sprawcy wykorzystywali sen kierowców, gdy parkowali na stacjach lub parkingach samochodowych przy trasach szybkiego ruchu i z naczep zabierali przewożony towar.

W trakcie przeszukań miejsc zamieszkania zatrzymanych ujawniono przedmioty pochodzące z przestępstw. Część utraconych rzeczy odzyskano. Podczas jednego z przeszukań policjanci znaleźli ponad 662 gramów amfetaminy i 35 gramów marihuany oraz przyrządy służące do porcjowania narkotyków.

Czworo z zatrzymanych, trzech mężczyzn i kobieta, usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za kradzieże i włamania. 35-latek dodatkowo usłyszał dwa zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i udzielanie amfetaminy. Wobec dwóch mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Natomiast wobec trzeciego mężczyzny i kobiety zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

/AW

TAGI:

Komentarze (4):

Heh; 20 lutego 2019, 16:04

I udzielanie amfetaminyKys

Hrabia; 20 lutego 2019, 18:03

Brawo!!! Gratuluję Wam!!!

Sukces; 20 lutego 2019, 21:29

Nareszcie,nareszcie jakiś sukces.Zastanawiam się tylko czy to dzieło przypadku,szczęścia czy pracy lub jakiś konkretnych działań.Ostatnio z publikowanych tu tekstów mogliśmy wyczytac o policji dla zwierząt a to zamarzniety piesek a to z mieszkania kogoś wynieśli.Dobrze ze tylko kogoś bo znam takiego jednego co wyniósł z mieszkania prócz człowieka jeszcze coś nie pochodzące z przestępstwa.Za to oczywiście awansował. Kiedyś za niejakiego Romanka byla policja krzakowa, to może po tym sukcesie bedzie dla ludzi.

wgr; 20 lutego 2019, 21:36

ta kobieta z grójca?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Przeciwzapalne właściwości ziół – kurkuma i mastika Stan zapalny jest normalną odpowiedzią organizmu na urazy i...
Jak dobrać opony do quada i motocyklu? Wybór odpowiednich opon do quada lub motocykla jest...
Nie żyje znany i lubiany mieszkaniec Grójca Był osobą niezwykle szanowaną i lubianą przez mieszkańców...
ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.