Grójeccy policjanci zatrzymali mężczyznę za kradzież kosmetyków i odświeżaczy powietrza w jednej z drogerii na terenie Grójca.
Wczoraj policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali sprawcę kradzieży w sklepie ROSSMANN. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca zabrał różnego rodzaju towary na łączną kwotę ponad 500 zł. Po zatrzymaniu przyznał się do dokonania kradzieży. Skradzione mienie odzyskano. Po przedstawieniu zarzutu 35-letni mieszkaniec gminy Belsk Duży został zwolniony do domu.
Prosimy mieszkańców regionu grójeckiego o zwracanie uwagi na wszelkie sygnały związane z podejrzeniem dokonywania kradzieży. Należy reagować oraz przekazywać informacje w tym zakresie uprawnionym organom.
/AW
Nn
11 lutego 2017, 17:18
I co z tego,ze jednego zatrzymają jak dziesięciu innych kradnie na innej.Grupa która działa wpadki nie zaliczyła o 3 lat i nawet policja w tej sprawie nie ma żadnych informacji.A kradli,kradną i będą kraść.