Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zderzenie BMW z ciągnikiem rolniczym pod Grójcem

3 czerwca 2021; 11:54

Grojec24.net

0 komentarzy

Fot. OSP Zalesie Fot. OSP Zalesie

W środę późnym wieczorem na drodze krajowej nr 50 w Bikówku (gmina Grójec) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciągnika rolniczego. Jedna osoba z obrażeniami została zabrana do szpitala.

News will be here

Na skutek zderzenia ciągnik ursus C-330 i podczepiony do niego opryskiwacz zostały całkowicie zniszczone. Sadownik z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Radomiu. Uszkodzeniu uległo też auto osobowe, którym kierował 19-letni mężczyzna. Na zdjęciach zamieszczonych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Zalesiu widać rozbitą maskę auta marki BMW.

Z nieoficjalnych informacji portalu sad24.pl wynika, że gospodarstwo i sad są zlokalizowane po przeciwnych stronach „pięćdziesiątki”. Sadownik przejeżdżał z jednej strony trasy na drugą, i w tym momencie doszło do zderzenia.

Tę wersję potwierdzają wstępne ustalenia pracujących na miejscu policjantów. Wynika z nich bowiem, że kierujący ciągnikiem mężczyzna podczas prac polowych (opryskiwania sadu) wjechał na trasę DK50, i wtedy doszło do zderzenia z nadjeżdżającym BMW. - Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśni postępowanie - zastrzega w rozmowie z Grojec24.net nadkom. Agnieszka Wójcik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.