W piątek przed godziną 6.00 na drodze ekspresowej S7 w miejscowości Zaborów (gmina Belsk Duży) doszło do kolizji z udziałem dwóch ciężarówek.
Do zderzenia doszło na 426 km w kierunku Warszawy. Jak podaje na platformie "X" (dawniej Twitter) Mazowiecka Policja, na tył volvo najechał kierujący mercedesem. Nie ma osób rannych.
Z jednego z pojazdów na jezdnię wysypały się owoce. Trwa sprzątanie drogi.
Policja zorganizowała objazdy drogami lokalnymi.
Zgodnie z najnowszym komunikatem Mazowieckiej Policji, droga może być zablokowana do godz. 9. Jak podano, kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi.















2 godziny temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia