Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na Zimowy Cyrk, który odbędzie się w czwartek 13.12.2018 o godz. 17:00 na Sali Widowiskowej GOK.
"Zimowy Cyrk na Scenie" to familijne barwne widowisko świąteczno-mikołajkowe z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek - uroczych Śnieżynek. Jest to opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako ... artysta cyrkowy. W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze Świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dzieciaka Święty Mikołaj przygotował drobny upominek. Występują artyści z "Laponii", Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Bilety w cenie 30 zł. do nabycia na stronie internetowej Kupbilet.pl, pod numerem telefonu 576 632 600, oraz w punkcie Ksero GOK.













7 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
8 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
24 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia