Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Zmarł ks. Henryk Boczek. Przez 20 lat był proboszczem w Goszczynie

19 maja 2022; 14:40

Grojec24.net

2 komentarze

Ks. Henryk Boczek był proboszczem parafii w Goszczynie w latach 1990-2009 (fot. archwwa.pl) Ks. Henryk Boczek był proboszczem parafii w Goszczynie w latach 1990-2009 (fot. archwwa.pl)

W środę 18 maja zmarł ks. kanonik Henryk Boczek, który przez blisko 20 lat był proboszczem parafii pw. św. Michała Archanioła w Goszczynie. Miał 83 lata - podał internetowy serwis lokalnej gazety "Jabłonka". Od 2017 roku mieszkał w Domu Księży Emerytów w Łomiankach.

News will be here

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 23 maja w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja w Łowiczu.

TAGI:

Komentarze (2):

Pamiętamy; 19 maja 2022, 16:35

Bardzo dobry ksiądz. Pamiętam jego dobitne informowanie o zagrożeniach, m.in. aborcji.
Niebo mu się należy.

Anna; 20 maja 2022, 12:37

Pracowałam z Księdzem Henrykiem Boczkiem ponad 20 lat, uczył religii w PSP Kozietuły. Prawy kapłan, o wielkim sercu dla najuboższych, którym pomagał, ile mógł przy każdej nadarzającej się okazji, bardzo pokorny i skromny, zatroskany o dusze, oddany Bogu , swojej parafii i Ojczyźnie. Odpoczywaj w pokoju wiecznym. Niech Wszechmogący Bóg będzie dla Ciebie nagrodą wieczną, Drogi Księże Henryku.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024. Specjalna oferta reklamy - Grójec i Powiat Grójecki W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi portal...
Grójecka Policja: jazda motocyklem i quadem po lesie jest zabroniona! Grójeccy policjanci przypominają kierowcom quadów i...
Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.