W wieku 59 lat zmarła Elżbieta Najdek - wieloletnia pracownica ośrodka pomocy społecznej w Grójcu. Zmagała się z nieuleczalną chorobą.
Pierwszą pracę zaczynała w MGOPS Warka a od 1999 roku pracowała jako pracownik socjalny w Grójcu. Zawsze chętnie wspierała innych mieszkańców w ich problemach. Dopóki wystarczyło jej sił była aktywna zawodowo, niosła pomoc innym, z sumiennością, zaangażowaniem, uśmiechem i serdecznością, którą obdzielała wszystkich dookoła.
We wrześniu córka Elżbiety Najdek zwracała się za pośrednictwem lokalnych mediów (m.in. Grojec24.net) o pomoc i wsparcie w opiece paliatywnej dla swojej mamy.













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia