W piątek 24 września w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, w Warszawie, miało miejsce pożegnanie komendanta Państwowej Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Grójcu, st. bryg. Jacka Wichowskiego.
Starszy brygadier Jacek Wichowski po ponad trzech dekadach zakończył służbę w Państwowej Straży Pożarnej. Przygodę z pożarnictwem rozpoczął w 1985 roku, jako podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W roku 1990 po ukończonych studiach rozpoczął prace w KP PSP Piasecznie i pracował tam do 1999 roku. 14 czerwca 1999 roku aktem powołania Komendant wojewódzki nadbryg. Roman Kazimierczak powołał st.kpt. Jacka Wichowskiego na stanowisko komendanta powiatowego w Grójcu. Swoją służbę na stanowisku komendanta pełnił przez 22 lata do dnia 24 września 2021 roku. Kierujemy słowa podziękowania za dotychczasową współpracę, dobre słowo oraz wkład w rozwój ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu grójeckiego.
Oficjalnego pożegnania dokonał zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego st. bryg. Artur Gonera.
Z dniem 25 września 2021 roku nadbryg. Jarosław Nowosielski mazowiecki komendant wojewódzki PSP powierzył pełnienie obowiązków komendanta powiatowego PSP w Grójcu st. kpt. Marcinowi Błońskiemu.













21 godzin temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia