Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zmiany w cenniku kina oraz promocje!

14 czerwca 2015; 22:31

Grojec24.net

0 komentarzy

Fot. materiały prasowe

Od 10 czerwca 2015 r. bilet rodzinny (dla 3 osób, dwoje dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) na filmy 3D kosztuje nie 60 a 55 zł!

News will be here

Poza tym wprowadzamy punkty promocyjne! Na biletach normalnych, ulgowych i rodzinnych nadrukowywane będą punkty (odpowiednio 10, 5, 20). Zbierajcie bilety aż uzbieracie 100 pkt, które możecie wymienić na dwie paczki popcornu lub jeden bezpłatny bilet jednoosobowy na jeden z filmów dostępnym w danym weekendzie.

Dodatkowo wprowadzamy promocję "2+1". Przy zakupie 2 dowolnych biletów na różne seanse filmowe w danym weekendzie otrzyma się jeden bezpłatny bilet jednoosobowy na trzeci tytuł wyświetlany w tym samym weekendzie.

MAD MAX 3D

Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

19 czerwca (piątek) 18:30
21 czerwca (niedziela) 17:00

---

KUNG FURY - DARMOWY SEANS NA OTWARCIE KONWENTU WARCON 2

Na rozpoczęcie konwentu Warcon 2 zapraszamy wszystkich na DARMOWY seans szalonego KUNG FURY! Ufundowany z pieniędzy internautów film opowiada o policjancie z Miami - mistrzu Kung Fu, który przenosi się w czasie by walczyć z największym zbrodniarzem wszech czasów, Adolfem Hitlerem! Stylizowany na kino akcji lat 80. tytuł zawiera w sobie wszystko co kochają tygryski: roboty, dinozaury, sztuk walki, olbrzymie wybuchy, podróże w czasie a także wikingów!

20 czerwca (sobota) godz. 12:00

---

STRAŻNICY GALAKTYKI 3D

Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema niemającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem – uzbrojonym szopem, Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.

20 czerwca (sobota) KONWENT WARCON godz. 13:00
KONWENT GIER I FANTASTYKI WARCON 2
Przed seansem odbędzie się loteria z nagrodami!
---

AVENGERS: CZAS ULTRONA 3D

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

20 czerwca (sobota) godz. 18:00
KONWENT GIER I FANTASTYKI WARCON 2
Przed seansem odbędzie się loteria z nagrodami!

---

KRAINA JUTRA

Dwoje bohaterów: uznany w dzieciństwie za geniusza, a obecnie rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka przepełniona zamiłowaniem do nauki Casey, wyrusza na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni, znanego jako "Kraina jutra".

19 czerwca (piątek) godz. 16:00
20 czerwca (sobota) godz. 15:30
21 czerwca (niedziela) godz. 11:00
21 czerwca (niedziela) godz. 14:30

---

POLTERGEIST 3D

Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen. Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą córkę do równoległego świata, z którego nie ma ucieczki. Ostateczna konfrontacja z potężnym poltergeistem wydaje się z góry przegrana. Aby go pokonać, bohaterowie będą musieli zrozumieć naturę zła, z którym mają do czynienia. Czy wezwany na pomoc egzorcysta ocali rodzinę, zanim będzie za późno?

19 czerwca (piątek) godz. 21:00
20 czerwca (sobota) godz. 21:00
21 czerwca (niedziela) godz. 19:30

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.