Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zmieniają organizację ruchu na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Goszczynie

13 października 2022; 10:25

Grojec24.net

4 komentarze

Fot. Starostwo Powiatowe w Grójcu Fot. Starostwo Powiatowe w Grójcu

Dzisiaj w miejscowości Goszczyn, Powiatowy Zarząd Dróg przystępuje do zmiany organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych Kępina-Przybyszew oraz Goszczyn-Daltrozów - poinformowało Starostwo Powiatowe w Grójcu.

News will be here

Przypomnijmy, iż w maju na tym skrzyżowaniu doszło do tragicznego zdarzenia. 16-letnia rowerzystka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wyjechała z ulicy podporządkowanej wprost pod jadący autobus. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej, nastolatka zmarła.

TAGI:

Komentarze (4):

Czytelnik ; 13 października 2022, 15:27

Trzeba było śmierci żeby to zrobić.

Policjant Obywatelski; 14 października 2022, 11:18

W temacie - sugestywnie. Warto by zainteresować się oznakowaniem odcinka drogi Kozietuły-Pom w str. 'Pałacu', do Kozietuł Nowych - jak na Goszczyn się śmiga. Dojazd do drogi z pierszeństwem, droga z pierszeństwem, skrzyżowanie równorzędne. Cokolwiek co uratuje być może komuś życie/zdrowie.
Sporo jest takich newralgicznych miejsc.

WY0001; 15 października 2022, 20:25

Zainstalujcie światła na tych dwóch krzyżówkach i po sprawie... ba wjazd na "górę od kozietuł " ułatwił by wszystko... btw a moze chodnik szerokosci 1.5 metra z goszczyna do kozietuł?!

transparentnie; 17 października 2022, 14:53

W jakim trybie ustawy PzP wybierane są firmy w Powiecie, które realizują wykonywanie dokumentacji projektowej oraz nadzoru nad inwestycjami prowadzonymi przez Starostwo Powiatowe, gdyż na wszystkich zdjęciach w mediach społecznościowych z odbiorów ora spotkań widnieją wciąż te same osoby. Zgodnie z ustawą obowiązują progi kwotowe, które biorąc pod uwagę ilość inwestycji można oszacować że mogły zostać przekroczone, no chyba że są wykonywane po kosztach.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Zapadł wyrok sądowy za znieważenie policjantów z Grójca. Na żywo i w sieci 52-letni mężczyzna oraz jego 24-letnia córka usłyszeli...
Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm! Nadchodzi 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Adaptogeny – jak wpływają na zdrowie? Adaptogeny stanowią interesujący obszar w dziedzinie...
Dlaczego warto zdecydować się na podjęcie pracy tymczasowej? Rozważasz elastyczność w zatrudnieniu i poszukujesz ścieżki...
Dwie kobiety na dłużej zapamiętają spotkanie z funkcjonariuszami Kolejne zatrzymane prawa jazdy to owoc pracy policjantów z...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.