Zniszczyli trybuny na boisku w Głuchowie

1 maja 2020; 14:41

3 komentarze

Połamane i zniszczone siedzenia na trybunie Połamane i zniszczone siedzenia na trybunie

Boisko klubu gminnego GPSZ Głuchów po raz kolejny ucierpiało w wyniku aktu wandalizmu. Władze klubu oraz sami zawodnicy zapowiedzieli poszukiwania sprawców. 

Położone w malowniczej dolinie rezerwatu rzeki Jeziorki, Głuchów Arena, znowu poniosło straty. Tym razem ktoś po porostu powyrywał siedzenia z trybun. 

 

- Nawet nie wiemy co napisać...ludzie, którzy to robią tak bardzo się nudzą? Może to brak jakiegokolwiek wychowania? Nasz klub jest małym wiejskim klubem, który istnieje dzięki prezesowi, który wkłada w niego każdy swój grosz, zaangażowanie i przede wszystkim serce aby nasi gracze mieli jak najlepiej. Każdy kto jest związany z tym zespołem w każdy weekend stara się dbać o boisko, szatnie, trybunę czy cały teren dookoła. Tylko po co? Po co marnować swój wolny czas, tracić siły na to żeby wszystko w klubie wyglądało jak najlepiej skoro znajdą się osoby, które przyjdą i wszystko zniszczą? Być może są to osoby, które nie raz podczas meczu siedziały na tej trybunie i wspierały nas w walce o trzy punkty. Takie osoby nie zdają sobie sprawy, że bez określonej liczby dostępnych krzeseł na trybunie możemy nie być dopuszczeni do ligi i co wtedy? Co powiedzą wszystkim, którzy każdego weekendu czekają na nasze mecze? - czytamy na profilu Facebook drużyny. 

 

Przypomnijmy, że klub poniósł straty nie pierwszy raz. Ktoś postanowił pojeździć samochodem po boisku, zniszczono ogrodzenie, później dokonano kradzieży nowych elementów. 

Drużyna miała bardzo udany sezon, a i te rozgrywki zapowiadały się naprawdę obiecującą. Głuchów Arena- tak nazywają boisko zawodnicy oraz kibice - to miejsce, gdzie na mecze przyjeżdża naprawdę dużo kibiców. 

Osoby, które na co dzień pomagają zupełnie bezinteresownie klubowi (zawodnicy, prezes, kibice i mieszkańcy wsi) są zdruzgotane tym haniebnym występkiem i proszą o pomoc we wskazaniu osób, które dokonały tego czynu.

TAGI:

Komentarze (3):

Prezes ; 1 maja 2020, 21:25

Bez komentarza

Kibic...; 3 maja 2020, 11:04

Jakim to burakiem trzeba być żeby coś takiego zrobić. Znaleźć i niech za własne pieniądze naprawi i jeszcze niech pracuje rok charytatywnie na rzecz klubu .

zorientowany; 8 maja 2020, 20:23

przenies rozgrywki gplucgh[owa do grojca na ulice loasokowa tak jzk uczynil poprzednik panabyly burmistrz pan stolaqrski przeniosl ks olesznowola

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Od 2023 roku wzrosną opłaty za śmieci w gminie Grójec W poniedziałek Rada Miejska w Grójcu podjęła uchwałę o...
Urząd Gminy i Miasta w Grójcu: Uwaga na oszustów! W Gminie Grójec trwają kontrole domowych kotłowni. To efekt...
GOK zaprasza na spotkanie autorskie z Kazimierzem Kochańskim Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z poetą, czł...
Zmarł ks. Józef Jędrzejewski - były kapelan szpitala w Grójcu W wieku 72 lat zmarł śp. ks. Józef Jędrzejewski, były...
Powstaje film o grójeckim kapłanie. To jedyny duchowny, który dowodził oddziałem Żołnierzy Wyklętych Rozpoczęły się zdjęcia do filmu dokumentalnego o ks. Bolesł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...
Twoje Wnętrza Katarzyna Siedlecka Jesteśmy firmą zajmującą się aranżacją wnętrz oraz elementami wnętrzarskimi....
El-Dam Instalacje elektryczne - Instalacje elektryczne
- Systemy alarmowe
- Monitoring...
KP Produkcja Archi-Tektury KP Produkcja Architektury to pracownia projektowania wnętrz utworzona...
Wędlina Mięso Garmażerka Grójec Kościelna... Sprzedaż zdrowej mało przetworzonej żywności, a nawet bez konserwantów...

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.