Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

ŻTC BIKE RACE 2021 w Grójcu: wiatr w oczy kolarzom

14 czerwca 2021; 08:46

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

W weekend rozegrane zostały ostatnie etapy ŻTC BIKE RACE 2021 przed Mistrzostwami Polski Masters i Cyklosport ze startu wspólnego w kolarstwie szosowym. 4. etap odbył się w Grójcu, 5. w Żychlinie.

News will be here

Obie te rywalizacje miały wspólny mianownik, zawodnicy na trasie musieli zmagać się nie tylko ze swoimi słabościami, ale także warunkami atmosferycznymi, choć obyło się bez opadów to silniejsze podmuchy wiatru potrafiły niejednemu pokrzyżować plany na ucieczkę. W kategoriach, które miały do przejechania najdłuższy dystans, a zatem M20 i M30 w Grójcu triumfowali odpowiednio Michał Błażejewski (ASE TREK GDYNIA) oraz Tomasz Gajak (Sii Cycling Team), a w Żychlinie Marcin Głowacki (BIKE SERWIS TEAM) i Filip Majcher (Klub Kolarski Żychlin). Pełne wyniki dostępne są na stronie www.ztc.pl.

– W ten sposób kończymy pierwszą przedwakacyjną część sezonu, organizowaną w trudnych dla wszystkich warunkach, bo  związanych jeszcze z pandemią koronawirusa. Teraz w rywalizacji ŻTC BIKE RACE czeka nas przerwa, ale to nie oznacza braku kolarskiej rywalizacji. Zapraszam wszystkich już w najbliższą niedzielę na Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport ze startu wspólnego do Rawy Mazowieckiej. Zapowiada się znakomita frekwencja i ściganie na najwyższym krajowym poziomie. Po wielu latach impreza tej rangi wraca nie ziemię łódzką – mówi Wojciech Pawelec, dyrektor cyklu ŻTC BIKE RACE 2021.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Nocne wybryki 56-letniego mieszkańca Mogielnicy Mienie publiczne zbyt często staje się przeciwnikiem...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.