Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Związek Natura: harmonogramy na 2021 rok

23 grudnia 2020; 15:25

Grojec24.net

2 komentarze

Związek "Natura", który zajmuje się odbiorem odpadów z czterech gmin - Belsk Duży, Chynów, Goszczyn, Promna (powiat białobrzeski) - opublikował harmonogramy na przyszły rok.

News will be here

Jak informowaliśmy już wcześniej na łamach Grojec24.net, od 1 stycznia 2021 roku wyposażenie nieruchomości w czarne worki lub pojemniki na zmieszane odpady komunalne w zabudowie jednorodzinnej leżeć będzie po stronie właścicieli nieruchomości. Zmniejszeniu ulegnie za to wysokość opłat: za śmieci segregowane będzie to 27 zł od osoby w gospodarstwie domowym (w tym roku 30 zł), a jeśli ktoś zgłosi kompostownik – 24 zł od osoby (w tym roku 29 zł). W przypadku, jeśli ktoś nie segreguje odpadów opłata wzrośnie do 100 zł od osoby.

Z harmonogramów opublikowanych na stronie Związku "Natura" wynika, że rzadziej odbierana będzie frakcja papieru. Dotychczas było to raz na miesiąc. Od stycznia raz na dwa miesiące. Podobnie, jak w tym roku odpady zmieszane w okresie zimowym (styczeń - marzec i listopad - grudzień) będą odbierane raz w miesiącu. W pozostałych miesiącach co najmniej dwa razy.

Nowe harmonogramy można znaleźć na stronie internetowej Związku Natura.

TAGI:

Komentarze (2):

Kolo; 23 grudnia 2020, 21:47

Czyli do facto wywóz śmieci przez Naturę drożeje. Tylko kilka złotych jest taniej ale częstotliwość odbioru jest zmniejszona. Niesegregowane śmieci tylko raz w miesiącu to pojemnik będzie za mały i smród większy. Dobrze, że Grójec wyszedł z Natury.

Grójczanin; 26 grudnia 2020, 17:49

U nas zabrali w Grójcu (Zdrojowa) zabrali pojemnik wraz z ostatnim wywozem i nie dostarczyli nowego. Może dostarczyć śmieci do gabinetu burmistrza. Lub pana prezesa spółki komunalnej.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.