Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych” przyznał jednostkom samorządu terytorialnego z terenu Mazowsza pomoc finansową na realizację zadań polegających na utworzeniu nowych lub modernizacji już istniejących pracowni informatycznych i językowych...
Znamy pełny skład drużyn, które w nowym sezonie będą rywalizować w Radomskiej Lidze Okręgowej.
Wypadek miał miejsce w piątek około godziny 1.20 w nocy.
W sobotę i niedzielę po raz kolejny żołnierze z grójeckiego batalionu będą się szkolić w swoim stałym rejonie odpowiedzialności.
Paskudy, Detektyw Pikachu oraz Godzilla 2 - to propozycje grójeckiego kina na ostatni weekend czerwca. W lipcu kino będzie nieczynne.
W czwartek rano doszło do poważnego wypadku z udziałem czterech tirów i samochodu osobowego na trasie S7 w kierunku Radomia.
W czwartek rano doszło do poważnego wypadku z udziałem czterech tirów i samochodu osobowego na trasie S7 w kierunku Radomia.
Grójecki Ośrodek Kultury ogłosił konkurs na piosenkę o naszym mieście. Zgłoszenia można nadsyłać do 9 września.
W sobotę telewizja TVN wyemitowała reportaż o półtorarocznym chłopcu, który oblał się wrzątkiem. Jak relacjonują matka i dziadkowie w grójeckim szpitalu "nie mieli nic na oparzenia".
Dwie przeładowane ciężarówki z betonowymi szambami zatrzymały patrole mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego na ekspresowej „siódemce” koło Grójca. Podczas porannej akcji na wagę skierowali również pięć samochodów dostawczych z nadmiarem towarów.
wczoraj, 13:22
Śmiertelnie potrącił pieszego. Kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia aut
przedwczoraj, 16:31
Gmina Belsk Duży otrzyma prawie 3,4 mln zł na przebudowę przychodni
3 dni temu
Liga okręgowa: Gracja Tczów – Mazowsze Grójec 1:0
3 dni temu
Śmiertelnie potrącił pieszego. Kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia aut
3 dni temu
Ogłoszenia