Z burmistrzem Grójca Jackiem Stolarskim o półmetku kadencji, planach na przyszłość i aktualnych sprawach gminy, rozmawia Mateusz Adamski.
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu, jak co roku przystąpili do kuratoryjnych konkursów przedmiotowych z języka polskiego i matematyki.
W środę o godzinie 19.00 na pierwszych zajęciach w tym roku spotkają się piłkarze TKKF Grójec.
W okresie zimowym mamy mniejszą dawkę ruchu, odczuwalne spadki nastroju oraz osłabienie organizmu. Dodatkowo dieta uboga w warzywa i owoce, która spowalniania metabolizm. Skutkiem tych następstw mogą być pojawiające się dodatkowe kilogramy oraz zmniejszona odporność i podatność na przeziębienie. Co więc jeść, żeby uniknąć wzrostu...
W poniedziałek wieczorem na pierwszych zajęciach po zimowej przerwie spotkali się piłkarze wicelidera Radomskiej Ligi Okręgowej.
Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wieczór z najpiękniejszymi balladami Leonarda Cohena, jednego z najbardziej kultowych piosenkarzy i poetów naszych czasów oraz piosenkami jednej z największych wokalistek bluesowych - Janis Joplin.
Policjanci z Grójca zatrzymali 51-letniego mieszkańca Białobrzegów, który posiadał wyroby tytoniowe oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy.
Grójeccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w listopadzie ubiegłego roku dokonali rozboju na stacji LPG. Pracownikowi grozili nożem, by zabrać pieniądze. 26 i 32-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.
Łotr 1: Gwiezdne wojny, Ukryte piękno, Zwierzęta nocy a w ramach DKF Jasminum film Kolekcja sukienek i spotkanie z Marzeną Trybałą - to propozycje grójeckiego kina na najbliższy weekend.
2165 głosów oddano w pierwszym etapie Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca. W kategorii Sportowiec najwięcej głosów otrzymali: Mateusz Szczepanik, Bartek Lep oraz Paweł Lepa. W kategorii trener: Szymon Ciepieniak, Alicja Radzio, Tomasz Sokołowski. Zapraszamy do głosowania w finale!
14 godzin temu
Ulice pod okiem mobilnego systemu iCam. Mundurowi wykryli 16 wykroczeń pieszych
18 godzin temu
Leszek Przybytniak na czele Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników
wczoraj, 08:04
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2026. Ile zebrały sztaby w powiecie grójeckim?
przedwczoraj, 20:04
Święto Kwitnących Jabłoni 2026. Niedziela pod znakiem rocka!
przedwczoraj, 19:43
Ogłoszenia