W środę po godzinie 16.00 na trasie S7 Grójec - Białobrzegi w kierunku Radomia (426,3 km) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pięciu samochodów.
Policjanci z Warki zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie dużych ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 11 kilogramów różnego rodzaju środków odurzających. 21-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Niektóre zachowania uczestników ruchu drogowego są znamiennymi przykładami nie tylko lekceważenia obowiązujących przepisów ale też braku troski o własne zdrowie, a nawet życie. Na pieszą wędrówkę drogą ekspresową wybrał się 38-latek. Zakończyła się ona mandatem karnym i reprymendą ze strony stróżów prawa, że takie zachowanie...
50-latek usłyszał zarzut kradzieży telefonu i pieniędzy. Podejrzany odpowie również za posługiwanie się skradzioną kartą płatniczą podczas zakupów. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
W czwartek 24 sierpnia odbył się odbiór techniczny wyremontowanej drogi powiatowej Nr 1605W Załącze – Zalesie przez miejscowość Zalesie.
Dzięki obywatelskiej postawie zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. W ciągu kilku minut policjanci otrzymali informacje o nietrzeźwych kierujących na DK-7 i DK-50, obaj zostali zatrzymani. Mieli dużo po ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Koło Powiatowe Platformy Obywatelskiej wraz z kandydatką na posła zaprasza do oddania głosu poparcia pod listą komitetu Koalicji Obywatelskiej.
Grójeccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn oraz zabezpieczyli marihuanę i heroinę. Dzięki skutecznej pracy operacyjnej podejrzani odpowiedzą m.in. za posiadanie narkotyków oraz ich udzielanie. 36-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
Dzięki policjantom z Grójca odpowiedzialności karnej nie uniknie 57-letni złodziej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna co najmniej sześć razy ukradł paliwo ze stacji paliw na terenie Grójca, Warki i Otwocka. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Grójca w sobotę i niedzielę zatrzymali na drogach sześciu nietrzeźwych kierujących. Alkomat u każdego z nich wykazał od ponad 0,5 do 2,2 promila. Jeden z zatrzymanych nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także utrata uprawnień...
Policyjny pies Pogoda podjął trop i odnalazł 58-latka. Mężczyznę odnaleziono w pustostanie. Na szczęście nie potrzebował on pomocy medycznej.
6 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia