Sześcioosobowa drużyna, składająca się z uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu, zajęła pierwsze miejsce podczas tegorocznych Mistrzostw Polski...
Od stycznia 2021 r. obowiązki odbioru i wywozu odpadów od mieszkańców gminy Grójec, przejmie nowo powstała Grójecka Spółka Komunalna. Od nowego roku mieszkańców gminy czeka trochę udogodnień oraz zmian w kwestii śmieci.
Zakończono pierwszy etap budowy nowoczesnego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR) przy Powiatowym Centrum Medycznym w Grójcu.
Raport zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) na terenie powiatu grójeckiego z 30 listopada 2020 roku.
Ogień pojawił się na poddaszu, i strawił między innymi całe ocieplenie, wyposażenie pomieszczeń, uszkodzona została także konstrukcja dachu.
Z danych Ministerstwa Zdrowia opublikowanych w niedzielę wynika, że na terenie powiatu grójeckiego w związku z COVID-19 wystąpiły dwa zgony. Jak podano, obie osoby miały choroby współistniejące. To 50 i 51 ofiara koronawirusa w naszym powiecie. Zakażenie potwierdzono u 12 osób.
Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi już po raz 5. uczestniczą w programie edukacji ekonomicznej, przeznaczonym dla uczniów szkół średnich, prowadzonym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Ekonomicznym.
Z danych udostępnionych w piątek przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że w ciągu ostatniej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono u 29 mieszkańców powiatu grójeckiego. Daje to średnią 2,95 zakażeń na 10 tys. mieszkańców.
Z danych udostępnionych w piątek przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że w ciągu ostatniej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono u 36 mieszkańców powiatu grójeckiego. W związku z COVID-19 zmarła kolejna osoba (podano, że miała choroby współistniejące).
Burmistrz Gminy i Miasta Grójec ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonych w Słomczynie.
Wydział Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Gminy i Miasta Grójec przygotowuje szkolenie dotyczące pozyskiwania funduszy zewnętrznych dla organizacji pozarządowych.
przedwczoraj, 15:19
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
Ogłoszenia