Sportowiec i trener Grójca 2014 – wręczenie statuetek
W poniedziałek 9 lutego podczas sesji Rady Miejskiej, burmistrz Jacek Stolarski uroczyście wręczył statuetki laureatom naszego Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2014. Sportowcem roku głosami mieszkańców został lekkoatleta Tomasz Pelchen, natomiast trenerem szkoleniowiec koszykarzy MKS Piotr Kawalec. Podczas uroczystości redaktor naczelny portalu Grojec24.net – Mateusz Adamski – przybliżył zebranym ideę i przebieg Plebiscytu. Laureaci otrzymali efektowne szklane statuetki ufundowane przez burmistrza Jacka Stolarskiego, który objął honorowy patronat nad drugą edycją Plebiscytu. Organizatorem konkursu był portal Grojec24.net, natomiast patronem medialnym "Życie Grójca".


























10 godzin temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
wczoraj, 23:09
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 17:06
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 03:26
Pożar budynuk szkoły w Kruszewie. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażaków
9 dni temu
Ogłoszenia