W najbliższy czwartek w grójeckiej bibliotece spotkanie z podróżnikami, tworzącymi projekt "Aventura".
Jesteśmy trójką przyjaciół, którzy stworzyli projekt podróżniczy "Aventura".
20 marca bieżącego roku wyruszyliśmy w drugą już, niesamowitą podróż, tym razem do Azji. Przejechaliśmy ponad 40.000 kilometrów w niespełna pół roku, zwiedzając jednocześnie 23 państwa. Podróżowaliśmy niskobudżetowo, głównie autostopem.
Radziliśmy sobie między innymi sprzedając zdjęcia polaroidowe oraz często zamienialiśmy pracę w zamian za jedzenie.
Spaliśmy w namiocie, najtańszych hostelach i u pomocnych, obcych ludzi z portalu "couchsurfing". Podczas naszej trasy mieliśmy całą masę przygód, poznaliśmy setki fantastycznych ludzi i odwiedziliśmy magiczne miejsca, którymi chcielibyśmy się z Państwem podzielić.
Zapraszamy na prelekcję podróżniczą w innowacyjnej formie Stand-up
Sebastian Hennig i Mateusz Matuszewski















wczoraj, 23:09
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
wczoraj, 17:06
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 03:26
Pożar budynuk szkoły w Kruszewie. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażaków
8 dni temu
Nowa inwestycja logistyczna pod Grójcem. PepsiCo wybuduje magazyn napojów za 50 mln dol.
9 dni temu
Ogłoszenia