Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

45 minut czekania na odebranie telefonu w ośrodku zdrowia

4 października 2020; 20:15

Grojec24.net

15 komentarzy

W mediach społecznościowych falę oburzenia wywołała sytuacja, do jakiej doszło w ośrodku zdrowia w Pniewach. Pani Monika przez 45 minut czekała na połączenie z recepcją. Kiedy zniecierpliwiona przyjechała osobiście do ośrodka okazało się, że w recepcji nikogo nie ma.

News will be here

Pani Monika nagrała całą sytuację telefonem, a film opublikowała na Facebooku. Nagranie trafiło na główną stronę popularnego portalu społecznościowego Wykop.pl.

TAGI:

Komentarze (15):

K; 4 października 2020, 21:31

Pomóżmy Natalce, bardzo proszę: https://www.siepomaga.pl/natalka-jedrzejczak

Prawda; 4 października 2020, 22:18

Znów Pniewy. Mają odpady chemiczne które już zaczęły szkodzić.

Aga; 4 października 2020, 22:45

Nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego w Pniewach. Zawsze udawało się szybko dodzwonić a panie w recepcji miłe i zawsze pomocne. Proponuję w zamian spróbować dodzwonić się do ośrodka w Tarczynie....... Od punkt 7.00 kolejka na linii telefonicznej, w południe to już chyba nikt nie odbiera -z tego powodu zmieniliśmy przychodnię na Pniewy i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń.

Ja; 5 października 2020, 07:20

No pięknie a tak.sie w Pniewach ponoć dobra zmiana zrobiła ojojoj, wszyscy w władza gminy na czele włażą w tyłki władzy naczelnej (post komuna ) i takie skutki mamy .... Pacjent to zlo

Amma; 5 października 2020, 07:21

I bardzo dobrze zrobiła. Pierwsza odważna , obnaża głupotę, brutalność i podejście do pacjenta , w myśl pacjencie lecz się sam ...
To powinno podpadać pod prokuratora ze względu na zagrożenie życia i zdrowia.
Bo przecież przychodzić nie wolno bo covid, każą dzwonić w razie choroby, a jak się dodzwonić.jak panie sobie jaja robią , siedzą , kawkę.pija , no niczym z a komuny - czego ????????jak przyszedł petent takie odżywki były. Teraz jest tak.samo.
A jak pacjent.sie przekręci powiedzą oj sorry no chory był śmiertelnie ....

Grójec; 5 października 2020, 08:14

W Grójcu jest identycznie
Nawet w prywatnej przychodni na Kopernika po śmierci właściciela nikt nie odbiera a przecież klinika działa
Może wreszcie ktoś się za to weźmie

beti; 5 października 2020, 09:18

a kogo to obchodzi? przeciez to prywatne, nikt ich nie kontroluje... podatki płacą? jak tak to wszystko jest ok a ty pacjencie cierpliwie dzwoń

Teleporada; 5 października 2020, 09:33

To teraz będzie przychodnia zamknięta na klucz, chcesz się dostać do środka to zadzwoń dzwonkiem. W taki sposób nikt nikogo nie nagra, że nie odbiera telefonów. Czekam na informację jakie te panie poniosą konsekwencje ale znając życie pewnie zabiorą im po 100zł z wypłaty i na tym koniec.

Viking; 5 października 2020, 10:35

Każdemu innemu pracownikowi , szef by powiedział : Nie podoba ? To Zmień prace. W Biedronce są wolne wakaty, lecz te panie chyba nie mają kwalifikacji. Czy to dotyczy tych pielęgniarek ? Chyba zdają sobie sprawę że obecnie to one - pielęgniarki, są jedynym łącznikiem między pacjentem a lekarzem. Szkoda że te Panie z Pniew już się uodporniły na ludzki ból i śmierć Życie to nie samochód ani przypalony garnek, że zawsze można kupić drugi.

Paznokieć123; 5 października 2020, 14:46

Podobna sytuacja jest w ośrodku zdrowia na ul. Olimpijskiej w Grójcu nie można się dodzwonić a jak już odbiorą telefon to jest cud. Panie pielęgniarki służbowym samochodem jeżdżą w godzinach swojej pracy do pobliskich lasów i zbierają grzyby, przecież chory pacjent może sobie dzwonić i czekać aż łaskawie wrócą z grzybów i odbiorą telefon.

Ktos666; 5 października 2020, 14:59

POLSKI CYRK NAJLEPSZE JEST to ŻE W WIELU PLACÓWKACH państwowych lekarze nie przyjmuja a jak coś to tylko telefonicznie ale prywatnie juz leczyć mogą tak?? Żniwa lekarzy to powinno być karane!!

ESTIES; 5 października 2020, 18:54

Ja wisiałam na linii do rejestracji w Pniewach 48 min, gdy wreszcie Pani rejestratorka odebrała, a ja zwróciłam uwagę, że 48minut temu według automatu byłam trzecia w kolejce Pani się rozłączyła......ot taka historia

czesio; 6 października 2020, 03:58

Proponuję dodzwonić się do szpitala w Grojcu na . Chcąc dowiedzieć się o stan zdrowia pacjenta wykonywałem od 30 do 50 połączeń w ciągu dnia.

Jacek; 6 października 2020, 18:16

Cztery godziny sydzwaniałem do poradni w Łodzi. Pozdrawiam

Martyna; 6 października 2020, 19:20

Do poradni w Kozienicach nie udało mi się dodzwonić, choć próbuje drugi tydzień.....

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec i FC Mundialito zapraszają piłkarskie młode talenty na TESTY W czwartek, 20 czerwca na stadionie GOS w Grójcu odbędą si...
Będą zmiany personalne w parafiach z terenu powiatu grójeckiego Archidiecezja Warszawska opublikowała w poniedziałek...
Trzy awanse! Rewelacyjna wiosna młodzieży Mazowsza Grójec! Kapitalnie spisały się zespoły młodzieżowe grójeckiego...
Przedszkole nr 4 w Grójcu kończy 40 lat! Publiczne Przedszkole nr 4 w Grójcu rozpoczęło działalność...
Półkolonie z Mazowszem Grójec! Zapisy trwają! GKS Mazowsze Grójec zaprasza do udziału w zajęciach...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.