Burmistrz Gminy i Miasta Grójec wraz Grupą PGE zapraszają Mieszkańców na Kino Plenerowe w ramach obchodów Jubileuszu 600-lecia Grójca.
23 sierpnia (piątek), godz. 20:30
Plac Rejonu Energetycznego za budynkiem PGE Obrót S.A. przy ul. Mogielnickiej 32 w Grójcu
Na miejscu: leżaki, krzesła i trawnik (można zabrać własny koc)
W przypadku deszczu seans odbędzie się 30 sierpnia.
Film, który zostanie zaprezentowany to "Najlepszy", który ukazuje kluczowy fragment biografii Jerzego Górskiego – chluby polskiego sportu wyczynowego, człowieka, który walkę w USA w 1990 r. o tytuł mistrza świata w podwójnym triatlonie poprzedził dramatyczną walką z demonami własnej przeszłości.














Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
5 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
18 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia