Burmistrz Gminy i Miasta Grójec wraz z Mazowieckim Instytutem Kultury oraz Grójeckim Ośrodkiem Kultury mają zaszczyt zaprosić na koncert Chóru Filharmonii Narodowej pod kier. Bartosza Michałowskiego pt. "Stanisław Moniuszko – wielkie dzieła" z okazji Jubileuszu 600-lecia Grójca. To istotne wzbogacenie życia kulturalnego mieszkańców naszego miasta.
Koncert odbędzie się 8 września 2019 (niedziela), o godzinie 18:00 w kościele św. Mikołaja w Grójcu.
Podczas koncertu usłyszymy kantaty: "I Litanię ostrobramską" i "II Litanię ostrobramską" na głosy solo, chór mieszany, fortepian oraz "Mszę e-moll" na dwa soprany, alt, chór żeński i organy.














5 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia