Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Agata Dąbrowska wygrała nagrodę główną w Tak to leciało!

1 października 2023; 17:38

Grojec24.net

2 komentarze

Agata Dąbrowska i Sławomir (fot. facebook.com/taktolecialotvp) Agata Dąbrowska i Sławomir (fot. facebook.com/taktolecialotvp)

Dyrygentka Orkiestry Łęczeszyce – Agata Dąbrowska wygrała nagrodę główną – 100 tys. złotych w telewizyjnym programie TVP2 – "Tak to leciało"!

News will be here

O wielkim sukcesie Agaty Dąbrowskiej informuje lokalny serwis internetowy belskduzy24.pl. Dzisiaj wyemitowano kolejny odcinek muzycznego show TVP2 "Tak to leciało", którego gospodarzami są Sławomir oraz Kajra. Wystąpiła w nim związana z gminą Belsk Duży – założycielka i dyrygentka Orkiestry Łęczeszyce.

Jak możemy przeczytać na łamach belskduzy24.pl, Agata Dąbrowska przeszła program śpiewająco i stanęła przed szansą zgarnięcia głównej nagrody. W decydującym momencie zaśpiewała piosenkę Urszuli – Konik na biegunach i… Jako trzeci uczestnik w historii wygrała główną nagrodę – 100 tysięcy złotych. – Nie przygotowywałam sobie żadnej przemowy na 100 tysięcy! Kochani, ja wierze, że dobro wraca. Im więcej ofiarujesz drugiemu człowiekowi bezinteresownie, tym więcej niesamowitych rzeczy wydarzy się w twoim życiu. Ja jestem pewna, że te pieniądze – 100 tysięcy złotych zostaną spożytkowane najlepiej jak się da. Zakupimy instrumenty dla orkiestry, z której mogę być bardzo bardzo dumna i z uczniów naszych, którzy czekają na te instrumenty – powiedziała wzruszona, ale bardzo szczęśliwa zwyciężczyni programu.

TAGI:

Komentarze (2):

Tom; 1 października 2023, 19:56

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

sprawiedliwy wśród rolników; 2 października 2023, 18:24

I tacy ludzie powinni być zatrudniani w samorządach, aby swoją pasją zarażać innych. Prawdziwi społecznicy, którzy powinni być doceniani za to co robią też godną płacą. Spójrzmy po naszych gminach, kto odpowiada w nich za kulturę??? Ludzie, którzy najczęściej nie mają żadnej wizji, bo dostali stołki po znajomości. Pani Agato, serdecznie gratuluję sukcesu!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Przeciwzapalne właściwości ziół – kurkuma i mastika Stan zapalny jest normalną odpowiedzią organizmu na urazy i...
Jak dobrać opony do quada i motocyklu? Wybór odpowiednich opon do quada lub motocykla jest...
Nie żyje znany i lubiany mieszkaniec Grójca Był osobą niezwykle szanowaną i lubianą przez mieszkańców...
ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.