Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Ankieta na potrzeby przygotowania Strategii Rozwoju Gminy Grójec na lata 2021-2030

27 lipca 2020; 17:33

Materiał promocyjny

Grójec (fot. Agata Matulka) Grójec (fot. Agata Matulka)

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy i Miasta Grójec! Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Grójec na lata 2021-2030. Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, a co za tym idzie na rozwój naszej gminy.

News will be here

Polecamy

Bez Waszego zaangażowania i wsparcia, nie damy rady! Wasze zdania, opinie i pomysły są kluczową i najważniejszą częścią przygotowania dobrej strategii rozwoju.

Link do ankiety: http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/strategia-dla-gminy-i-miasta-grojec-na-lata-2021-2030

Wiedza o tym, co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość a także lokalnych problemów, będzie cenną wskazówką przy tworzeniu nowej Strategii.

Chcielibyśmy, aby dokumenty planistyczne, tj.: Strategia Rozwoju Gminy były naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele systematycznie i skutecznie realizowane w perspektywie najbliższych lat.

Ze względu na pandemię koronawirusa formularz ankiety dostępny będzie w formie elektronicznej. Zależy nam jednak, aby wszyscy mieszkańcy mogli wypowiedzieć się na temat potrzeb gminy, dlatego też zachęcamy do pomocy w wypełnieniu ankiety przez osoby posiadające ograniczony dostęp do komputera. Ponadto tradycyjna (papierowa) wersja formularza dostępna będzie w Urzędzie Miejskim.

Wypełnioną ankietę prosimy składać do 31.08.2020 r.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą analizowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 5-10 minut.

Link do ankiety: http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/strategia-dla-gminy-i-miasta-grojec-na-lata-2021-2030

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Działania grupy SPEED: aż trzech kierowców straciło prawo jazdy W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego...
Targi browarniane - jakie gadżety reklamowe się sprawdzą? Targi browarniane to doskonała okazja dla przedsiębiorstw z...
Przyjechała do swojego domku letniskowego i bardzo się zdziwiła Policjanci z Błędowa zatrzymali kobietę i mężczyznę...
Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...
Z zadrapaniami, bez butów, szedł drogą krajową na S7 Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.