Szanowni Mieszkańcy! Gmina Grójec przygotowuje Strategię Rozwoju na lata 2021-2030. Dokument ten będzie określał kierunki rozwoju naszej gminy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zespołach tematycznych, które będą pracować nad projektem Strategii. Poprzez czynny udział w procesie tworzenia tego dokumenty, każdy kto przystąpi do zespołu projektowego, będzie miał możliwość kształtowania kierunku rozwoju regionu.
Harmonogram działań przewiduje powstanie projektu do końca roku 2020 i zakłada uczestnictwo w spotkaniach w godzinach popołudniowych. Udział w pracach ma charakter społeczny.
Zapraszamy do udziału w pracach zespołów przedstawicieli instytucji gminnych, organizacji pozarządowych, mediów, instytucji publicznych, radnych, przedsiębiorców, rolników, seniorów, osoby niepełnosprawne, młodzież oraz wszystkich chętnych mieszkańców i lokalnych liderów. Wszystkich tych, którym zależy na rozwoju Grójca.
Zgłoszenia prosimy wysyłać do końca sierpnia 2020 roku na adres mailowy: promocja@grojecmiasto.pl. Można także zgłaszać się telefonicznie: 048 664 30 91 wew. 300.













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia