W dniach 11-12 stycznia biegnie sztafeta WOŚP. Rusza z Knurowa i dobiega do Warszawy, gdzie łączy się z biegiem "Policz się z cukrzycą". W tym roku do biegu zaproszeni zostali dwaj reprezentanci powiatu grójeckiego.
Sztafeta pokonuje w dwa dni około 350 km podzielone na dwa etapy. Do biegu w tym roku zaproszeni zostali przedstawiciele Grójca i powiatu grójeckiego: Jacek Chałupka i Krzysiek Chałupka (po raz kolejny) oraz Ireneusz Wojciechowski (pierwszy raz).
Więcej informacji:
http://www.sztafeta.knurow.info/













11 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia