20 tys. zł – taką kwotę udało się zebrać przez wolontariuszy kwestujących w Grójcu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na godzinę 16.00 – poinformował Grojec24.net Dariusz Gwiazda z grójeckiego sztabu WOŚP.
W Grójcu 22.kweście Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy towarzyszą koncerty w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury. Gwiazdami imprezy, która rozpoczęła się o godzinie 15.00 są radomskie grupy Also-Ran i Lustro. Na scenie pojawią się też lokalne kapele: SEKTOR A, MANHATAN 44 I PURPUROWY TABOR.
O 20.00 tradycyjnie Światełko do Nieba. Ostateczną kwotę jaką udało się zebrać grójeckim wolontariuszom podamy po godzinie 21.00.
Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku wolontariuszom WOŚP w Grójcu udało się zebrać dokładnie 48 163 zł.
Mateusz Adamski













10 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia