Błędów. Zaatakował kobietę w ciąży

7 października 2019; 09:19

Grojec24.net

44 komentarze

Mieszkanka gminy Błędów umieściła w portalu społecznościowym nagranie ze sklepu, na którym widać jak mężczyzna uderza ją dwa razy w twarz.

- Przedwczoraj ok. godziny 20:30 zostałam pobita - dwukrotnie, z dużą siłą uderzona pięścią w twarz - przez 32-letniego mieszkańca Błędowa. Zaatakowana zostałam, kiedy po zakupach opuszczałam sklep, dokładniej w progu drzwi, co zostało doskonale zarejestrowane przez kilka kamer - relacjonuje na Facebooku pani Agata. - Człowieka znam wyłącznie z widzenia. Nie miała miejsca nawet najmniejsza wymiana słów, wszystko wydarzyło się z zaskoczenia. Oszczędzę Wam szczegółów, bo na samo wspomnienie obłędu w oczach tego zwyrodnialca robi mi się słabo. Równie dobrze mogłeś/mogłaś to być Ty, Twoja mama, babcia, Twoje dziecko - dodaje.

Pani Agata informuje, że mężczyzna w chwili napaści miał ponad 3 promile alkoholu we krwi i był wyjątkowo pobudzony, co - jak pisze - "niestety nie było najwyraźniej wystarczającym powodem do przebadania go na obecność substancji psychoaktywnych, mimo posiadanych w tamtym momencie >>przyborów<< wskazujących na ich zażywanie". - Nie mam żalu do funkcjonariuszy, bowiem wykonywali polecenia swoich przełożonych, którzy, jak ufam, działają według obowiązujących w Polsce przepisów. Ci zaś zdecydowali: bandytę należy... odwieźć do domu. Oddać rodzicom, mimo dawno przekroczonej granicy pełnoletności. Tak po prostu. I oto autor zdarzenia znalazł się w radiowozie: uśmiechnięty, zadowolony, bezczelnie machał do mnie, siedzącej w karetce pogotowia. Nie muszę chyba tłumaczyć, że w takiej sytuacji czujesz się, jakbyś dostał w twarz po raz kolejny. Wyrzuty sumienia? Brak. Poinformowany o tym, że zaatakował kobietę w ciąży, odparł: „nie wiedziałem, że jest w ciąży”. Zatem każdą inną kobietę pobić zwyczajnie, według tego pana, wolno - podsumowuje pokrzywdzona kobieta.

Kom. Agnieszka Wójcik z Komendowy Powiatowej Policji w Grójcu informuje, że sprawca napaści został wylegitymowany przez funkcjonariuszy, przebadany alkomatem (badanie potwierdziło, iż mężczyzna był pod wpływem alkoholu), a następnie oddany pod opiekę rodziny. - Nie stwarzał zagrożenia dla otoczenia,  dlatego nie został zatrzymany - wyjaśnia rzecznik prasowy KPP w Grójcu. - Policjanci mogli tak postąpić - dodaje.

Poszkodowana kobieta udała się na komisariat, gdzie do protokołu złożyła zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej. Jak informuje kom. Wójcik, w poniedziałek protokół ten został przekazany do Sądu Rejonowego w Grójcu.

 

TAGI:

Komentarze (44):

Ktos; 7 października 2019, 10:08

Telewizje zaprosic pokazac im co policja zrobila po napasci na panis

gosc; 7 października 2019, 10:09

Wszystkie służby mundurowe działają pod dyktando PIS.... głosujcie ludzie za nimi..... a takie sytuacje będą codziennością.

mico; 7 października 2019, 10:23

Jedyną osobą aresztowaną by była ta kobieta jak by tylko choćby pomyślała o tym aby się bronić. Niestety ale państwo praw bandyty jak sama nazwa wskazuje - chroni bandytów a skazuje uczciwych obywateli. To nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

Anonim; 7 października 2019, 10:23

Wiem kto to, juz nie pierwsza taka sytuacja z ta sama osoba. Panowie policjanci sie go boja a jeden to sasiad wiec jak to mozna zamknac sasiada? :D smiech na sali z bledowskiej policji.

Karolina; 7 października 2019, 10:35

A co było motywem? Chciał okraść tę kobietę czy to zwyczajna agresja?

Gosc; 7 października 2019, 10:39

To Leon zawodowiec... Znany wiraszka Błędów ski. Od cpania mu się klepki przesunely.

Karolina ; 7 października 2019, 10:42

#tematdlauwagi

Gość; 7 października 2019, 11:31

Temu od komentarzy że to PiS co się ma piernik do wiatraka facet agresywny pijany i być może pod wpływem jeszcze środków innych a policja nic nie robi jak taxi odwozi do domu to prawda tylko do TV z tym i nie wychwalali by się swoimi poczynaniami a tu taka wtopa ale tak wszędzie jest nowe samochody służby dostają a przyjeżdżają po pół godzinie jak by polonezem jechali albo rowerem wstyd i chanba zabrać bryki i niech pieszo chodzą a nie jeszcze za teksowke robią

byk; 7 października 2019, 11:40

następnym razem dzwonić do oficera dyżurnego do wojewódzkiej w Radomiu...nie wywinie się bydlak

Roky; 7 października 2019, 12:08

Nie ma kary,powinni frajerowi zrobić palownie raz drug trzeci,może by pomogło...komuno wróć i zrób porządek z gnojkami

do piszących; 7 października 2019, 13:14

Co do policji i ich poczynań zgadzam się. Mają dowody np. w sprawie niszczenia banerów i nic z tym nie robią. Wiadomo z jakiej opcji politycznej są zniszczenia lub usuwania.

olol; 7 października 2019, 13:34

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do W.W.; 7 października 2019, 14:37

Szkoda tylko, że ci, co tak latają z wywieszonym jęzorem i sapią o zrywanie plakatów nazywając to bestialstwem, nic nie robią w sprawach takich napaści na przykład. Zająłby się sprawą jeden czy drugi to chciałoby się głosować na nich. A pisiory tylko grają na zwłokę, byle do trzynastego.

Wrr; 7 października 2019, 14:52

JPRDL a ten oszołom znowu o tych durnych plakatach...

Twardydyskus; 7 października 2019, 16:59

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Wujek; 7 października 2019, 17:46

Jaką pałownię?? Poproszę o jakiś namiar, załatwię tą sprawę baaardzo szybko

prawda; 7 października 2019, 19:50

Słynny Leonek to patologia najczystszej maści. Właśnie takich ludzi trzeba izolować od społeczeństwa. A tak na marginesie, to faktycznie skandal. Nie dość, że ciężarnych kobiet nikt w tych czasach nie przepuszcza w kolejce (a zwłaszcza nie robią tego najbardziej pokrzywdzeni przez choroby na świecie i "umierający" 28 razy w roku starsi ludzie), to jeszcze po łbie biją!!!

Ktos; 7 października 2019, 19:59

Jest nagranie-jest dowod .przekazac to policji wojewodzkiej porzadek zrobia i z tym calym ćpunem Leonem i z policja w Błedowie od kad pamietam policja nie dawala sobie tam rady wiec przenosili ich do Grojca i na jakies inne wiochy. Ten koles jest niereformowany takich ludzi sie zamyka zanim bedzie za pozno

jerzy; 7 października 2019, 20:43

co to za teksty
to jest sprawa kryminalna i dla sadu do wykroczen
co ma do tego jakies ugrupowanie polityczne czy to pis czy po to jeden h..j
tylko barany zajmuja sie polityka bo sluchaja i wierza ze cos sie zmieni dla nich
no chyba ze osoba piszaca jest przy korycie juz i chce wyzej to miesza w mozgu ciemniakom

Gość; 7 października 2019, 21:03

pani Agata niech sie zglosi na policje a nie skarzy jak male dziecko
nie rozumiem takich zachowan to tak jak zonna pijaka dostaje ale nic nie mowi

Do gosc; 7 października 2019, 21:51

Przeciez ta kobieta zglosila cala sytuacje na policje nie umiesz czytac??!!! Ale policja miała to gdzies i go jeszcze odwiozla do domu!!! Bardzo dobrze zrobila ze udostepnila to nagranie teraz moze cos z tym zrobia

Jaja; 7 października 2019, 21:57

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Gośc; 7 października 2019, 22:23

Dokładnie tak, skarżyć się trzeba ile wlezie, to jedyna słuszna droga! Samo założenie sprawy nic nie da. Nagłaśniać, pisać, trąbić o tym, inaczej jak zwykle będzie wariat latał bezkarnie, takie prawo mamy. Współczuję bardzo i życzę zdrowia i sił dla Pani i dziecka.

Ona ; 7 października 2019, 22:47

Zrobili co trzeba było

Gość ; 8 października 2019, 11:11

Z tego co pisze rzecznik policji, sprawa już trafiła do sądu. I bardzo dobrze, po co długie dochodzenia i ciagniecie sprawy. Teraz szybki wyrok i bandyte za kraty. Ciekawe ile się zejdzie w sądzie i jaką karę dostanie.

I; 8 października 2019, 21:07

"nie stwarzał zagrożenia..." sprawa dla Uwagi lub innych programów TV. Policja tu jako taksówka chyba robiła.

Obserwator ; 8 października 2019, 21:08

Czy ktoś się zastanowił przed osądzaniem policji błędowskiej twierdząc że nic niby nie robią, nawet nie macie pojęcia że robią kawał dobrej roboty bo gdyby nie oni to dopiero byście się bali wychodząc na ulicę wieczorem ale to dla was za wiele pochylić czoła, najlepiej się wypowiadać nie znając szczegółów sprawy i jeździć po nich tylko na tyle was stać...

217 kk; 9 października 2019, 08:03

Art. 217. § 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się
pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem
nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 3. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Miejmy nadzieję że się ta Pani pokrzywdzona do tego zdarzenia się nie przyczyniła, nie ulega jednak wątpliwości że zachowanie tego Pana było naganne kobiety się szanuje a nie bije.

Gość; 10 października 2019, 12:28

A w którym miesiącu ciąży była ta pani, bo na nagraniu nie widać?

gość; 10 października 2019, 13:09

Bulwersująca postawa policji...ciekawe który miał służbę...bo jeden z nich jeśli chodzi o sąsiadów to zapomina po co poszedł do pracy w Policji...&#8230;..!!! i jeszcze żeby zajmować takie stanowisko...&#8230;.układy...

Błędowszczak; 10 października 2019, 13:46

A jakie obrażenia stwierdziło u tej Pani pogotowie, bo nigdzie nie podają. A to chyba wazne

Gość ; 10 października 2019, 14:47

Tak ... zatrzymać ... jak to Pani gdzieś napisała, tak dla oka .. bo ona chciała. To niech zaczną tak zatrzymywać... Zatrzymuje się w jakimś celu, w tym przypadku cel został osiągnięty, sprawca ustalony i odseparowany. Co dalej to sprawa sądu

Janek ; 10 października 2019, 15:01

Właśnie, co stwierdził Lekarz. Jak nie było żadnych obrażeń to po co zatrzymywać ludzi. Może za złe spojrzenie zatrzymać. A i w którym miesiącu ciąży była ta Pani.

Haha; 10 października 2019, 18:30

Odseparowany? Pracuję w Bledowie, sama go widziałam rano jak latał. To chyba słabo odseparowany. Co za głupoty.

Gość ; 10 października 2019, 19:16

Naiwni jesteście jak mówicie, ze teraz sąd, kara, szybka sprawa. W procesie cywilnym dla niego Max kara grzywny, taka prawda. Słabo jak na pobicie, nie pierwsze w dodatku.

Piotrek; 10 października 2019, 19:46

Właśnie, ta Pani krzyczy żeby go zatrzymywać, a co stwierdził lekarz, czy miała jakieś obrażenia?

Gośc; 10 października 2019, 20:07

Co za debilizmy w tych komentarzach. Człowiek pobity a wy policje bronicie ze bijacego do domu odwoza zamiast na wytrzezwialke jak ma 3 promile i wali kogo popadnie na ulicy. niech go tam nawet nie zamykaja tylko przywroca myslenie, strach do sklepu isc.

Barbara; 11 października 2019, 09:40

Policja się pewnie bała jak zawsze. To straszne kobieta mogła w tym stresie stracić dziecko a tu jeszcze jakieś watpliwosci pytania o obrazenia. Jak pijany bije to go trzeba do izby zawozic a nie do mamusi i nie za zle spojrzenie tylko za bicie. Podejrzane coś te komentarze anonimowe pewnie panowie sie bronia.

Uber; 11 października 2019, 10:10

zamiast dzwonic po ubera lutnij jakiejs kobitce i czekaj na psy hahahaha

Pytak; 11 października 2019, 20:34

Dlaczego policja nie odwiozła tego pijanego człowieka do izby wytrzeźwień i na toksykologie? Nawet nie musieli go zamykać a problem by się szybko rozwiązał.

prawnik; 12 października 2019, 00:06

poczytajcie przepisy, kiedy można ludzi zatrzymywać i skończą się komentarze.

Dobre; 12 października 2019, 12:32

Czyli jak pijany w sztok bije to go nie można na izbe wytrzezwien zawozic a jak ma przy sobie fifke czy dragi to jeszcze go do domu trzeba odstawic. Trzymajcie mnie

Pati ; 13 października 2019, 11:40

Jak miejscowi z nim piją i potem się biją to niech nie mają pretensji że Leonek szaleje i przez to w trakcie niewinni obrywają

Komuno-wróć; 14 października 2019, 14:28

Za czasów MO to już w radiowozie by dostał baty. A do Błędowa z Grójca szedł by piechotą.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Już prawie 100 osób zakażonych koronawirusem w powiecie grójeckim Tylko ostatniej doby potwierdzono 12 nowych przypadków wyst...
Policjant mieszkający z matką na kwarantannie zmuszony do pracy? W środę na facebookowym profilu, zajmującym się...
Spacerkiem po pałacu Zamknięte Muzeum - to nie martwe Muzeum. Serdecznie...
Kondolencje i wyrazy współczucia Burmistrz Dariusz Gwiazda oraz pracownicy Urzędu Gminy i...
Modernizacja grobu ostatniego przedwojennego Burmistrza Grójca Na starym cmentarzu w Grójcu przy ulicy Mszczonowskiej...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Ospen penicylina leki sprzedam tabletki... Ospen penicylina leki sprzedam tabletki fenoksymetylopenicylina
E-Okna pvc używane dyskontowy skład... Okna pcv duże, małe, na dom, warsztat, ogród zimowy, halę, magazyn...
Praca w branży spożywczej! Bez stawki... Agencja pracy (cert.16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników...
Naprawa turbosprężarek Turbo Service... Naprawiamy turbiny, prowadzimy sprzedaż i regenerację turbosprężarek,...
Nie patrz na Twoją metrykę! Angielski... Witaj,
czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej...

Firmy z Grójca i okolic

ProPrzeprowadzki - przeprowadzki... Jesteśmy firmą przeprowadzkową zajmującą się przeprowadzkami domów,...
CityBus - przejazd busem do Modlina Profesjonalna firma transportowa, o ugruntowanej pozycji na rynku, CityBus,...
Take Care Polska sp. zoo. Firma zajmuje się dochodzeniem zaniżonych odszkodowań zarówno z OC sprawcy...
... Sporządzanie wycen nieruchomości dla zabezpieczenia kredytów hipotecznych,...
Twój Dzień - organizacja imprez okolicznościowych... Szukasz wodzireja na swoje wesela? Skontaktuj się z agencją Twój Event,...

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.