Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Bonus powitalny - jak to działa

11 listopada 2018; 08:27

Materiał partnera

Każdy typujący, chcący założyć konto w jednej z funkcjonujących na polskim rynku firm bukmacherskich, patrzy nie tylko na ofertę zakładów wzajemnych, ale także proponowane przez danego buka akcje promocyjne dla nowych graczy. Co one dokładnie zapewniają i dlaczego mają aż tak kluczowe znaczenie?

News will be here

Jednym z podstawowych elementów, mających za zadanie przyciągnąć nowego gracza do firm bukmacherskich, jest bonus powitalny. Wynika to z faktu, że właśnie ta część oferty w znaczący sposób wpływa na całościową ocenę bukmachera, która z kolei odgrywa kluczową rolę przy podejmowaniu decyzji, dotyczącej wyboru danego operatora zakładów wzajemnych. Stąd też trudno się dziwić, że każdy legalny bukmacher ma dla nowych graczy naprawdę atrakcyjną ofertę. Oczywiście w celu wyróżnienia się na tle konkurencji wspomniane oferty różnią się między sobą, co tym bardziej zwiększa szanse na dotarcie do jak największej liczby potencjalnych graczy.

Jak działa bonus na start?

Najprościej mówiąc, bonus powitalny to określona korzyść finansowa, którą nowy gracz zyskuje w zamian za zarejestrowanie konta u danego bukmachera. Legalni bukmacherzy proponują w ramach oferty powitalnej różne rodzaje bonusów, które pozwalają osiągnąć zróżnicowane korzyści. Najważniejszy i najczęściej spotykany bonus na start to tzw. bonus od depozytu. Jak więc działa taka promocja powitalna i na czym polega?W przypadku bonusu od depozytu kluczową rolę odgrywa wysokość pierwszej wpłaty. Taki stan rzeczy związany jest z faktem, że wybrany operator zakładów wzajemnych powiększa tę wpłatę o określony procent. Co ciekawe, niejednokrotnie bukmacherzy oferują nie 20, 40 czy 50, ale pełne 100% pierwszej wpłaty. Oznacza to, że jeśli nasza pierwsza wpłata do bukmachera wyniesie np. 400 zł, drugie tyle dostaniemy od bukmachera w prezencie. Warto w tym miejscu jednak dodać, że wspomniany bonus przysługuje tylko do konkretnie ustalonej kwoty, która w zależności od firmy bukmacherskie wynieść może nawet 1 000 złotych.

Oczywiście podstawowym warunkiem przyznania bonusu od depozytu jest zarejestrowania się w wybranej firmie bukmacherskiej i dokonanie pierwszej wpłaty. W zależności od organizatora zakładów wzajemnych bonus zostaje doliczony do konta gracza natychmiastowo po dokonaniu depozytu lub dopiero po spełnieniu określonych warunków, które zawsze zawarte są w regulaminie danej promocji. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy bukmacher wymaga obrotu dodatkowej (przyznanej) kwoty, przed jej wypłaceniem na indywidualny rachunek bankowy. Oznacza to, że - by móc wypłacić bonus - musimy zawrzeć u bukmachera zakłady wzajemne na kwotę bonusu lub jej wielokrotność. Na koniec warto jeszcze zaznaczyć, że wymogi te często określają również rodzaj zakładów, kurs minimalny czy liczbę postawionych zdarzeń.

Co zapewnia bonus na start od depozytu?

Tego rodzaju bonus powitalny to idealny sposób na szybkie powiększenie własnego kapitału. Dzięki niemu zyskujemy dodatkowe środki, co nie tylko znacząco zwiększa szanse wygranej, ale i w osobliwy sposób minimalizuje ryzyko. Dochodzi do tego na skutek sposobności zwielokrotnienia liczby postawionych kuponów. Co ciekawe, dodatkowe pieniądze na grę dają również możliwość dokładnego poznania mechanizmów panujących w świecie organizatorów zakładów sportowych. Wobec tego pojawia się także okazja na eliminację błędnych decyzji, które jednak w mniejszym lub większym stopniu towarzyszą każdemu grającemu, szczególnie w pierwszych stawianych krokach w bukmacherce.

 

Najnowsze artykuły

Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Nocne wybryki 56-letniego mieszkańca Mogielnicy Mienie publiczne zbyt często staje się przeciwnikiem...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.