Jest wiele korzyści czytania literatury. Jedną z nich jest to, że stajemy się lepszymi ludźmi. Pragnąc zachęcić wszystkich mieszkańców do czytania poezji i prozy zaprosiłem osoby z naszego środowiska, które pełnią zaszczytne funkcje, aby publicznie przeczytały swój ulubiony wiersz bądź fragment książki.
Jeśli chcielibyście Państwo w jesienny piątkowy wieczór posłuchać jak znane osoby z Grójca czytają ulubione utwory, jak utalentowani wokaliści śpiewają refleksyjno-melancholijne piosenki i jak smakuje jesienna herbatka w Grójeckim Ośrodku Kultury.
Dariusz Gwiazda - Burmistrz Gminy i Miasta Grójec













21 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia